file Ki, mikor van a szigeten?

vihar66 válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

Indulás 2016. 07. 07. Cél: Thassos, Golden Beach camping. Tartózkodási idő: 10 éjszaka. Csak legyen hely! A campingban a csajoknak tilos főzni, mosni, mosogatni, az emberüket ivás közben háborgatni!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Berta válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

Mi júliusban voltunk fakultatív program keretében csak pár órát,de 2016 júliusában Szegedről kocsival mennénk 10 napra,remélem sikerül Gyönyörű hely Thassos :Thassos-fan:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

lovas zsuzsa válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

Mi június 13-tól egy hétig leszünk a szigeten, az Achilionba megyünk megint, már ötödik alkalommal.

Yarod válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

2015. július első fele..... :örül: :Thassos-fan:

uagi52 válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

2014 Júni. 13.-án indulunk, Apollón Travellel megyünk, busszal 7 éj, Szegedi felszállással. Várom azok jelentkezését akik szintén akkor jönnek. Valamint keresem azokat az utastársaimat akikkel tavaly és tavalyelőtt együtt voltunk Thassoson, Potámiában nyaralni.
Üdv: Blahóné U. Ági és Zsuzsi.

kisborsikatalin válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

Július 23-tól augusztus elsejéig vagyunk a szigeten, kíváncsi vagyok 3 év alatt mi változott.

lovas zsuzsa válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

Mi június 8-tol 15-ig leszünk az Achilion Hotelben.Két Thassos szüz barátnőmmel.Nekünk a fő célpont a Marines és a vízesések.

Messinia válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

No, most már talán én is beírhatom - talán csak az indulási nap tolódhat el egy nappal.
Augusztus 7-én mi is érkezünk a szigetre, legnagyobb örömömre! :) Ifigénia hegyi apartmanba, ha minden jól megy. :)
És nincs is már az olyan messze! :)

Anna válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

Szia Pamag!
Az a probléma, hogy időhiányban szenvedek. A héten költözik a cégünk új helyre, amit ezt a hetet igénybe is veszi. A május hónap - mivel könyvelő vagyok - arról szól, hogy éjjel-nappal dolgoznom kell. Így sajnos semmire nincs időm. Már alig várom, hogy június 1. legyen. Ha jól rémlik májusban lesz a találkozó, így ezt sajnos ki kell hagynom. A másik, hogy a páromat szinte minden hétvégére meghívták bemutatókra. Ő esztergályoskodik. Így sajnos ez kimarad.
Nektek jó bulit kívánok.
Anna

pamag válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

De jó lesz valakiknek :!: :lol:

Anna írta: .........hatalmas buli lesz. ............

buli... buli...
És a Thassos-tali bulija? azt nem gondoljátok bulinak? miért nem jelentkeztetek? még nem késő :!: :D

Anna válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

Üdv!
Családunk, barátaink augusztus 16-tól két hétig lesz a szigeten. Viki parti apartmanjaiban leszünk, az egész ház a miénk. Már nagyon várjuk, hatalmas buli lesz. Idén negyedszerre megyünk. Tavaly a húsvétot töltöttük a szigeten, csodás élményekkel gazdagodtunk Ágiék jóvoltából.

balazsh válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

Irigyellek is benneteket meg nem is!
Irigyellek mert mentek Thassosra, és én 2 éve nem voltam.
Nem is, mert mi idén Krétát tervezzük.

Lala12 válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

Sziasztok! Nejemmel és 8 éves fiammal júli 9-től 14 napot a Viki apartman/stúdió kis házában leszünk.
Már nagyon vájuk.
Üdv Lala

zelfi válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

2013.június 22-től 14 éjszaka, 2 család,8 fővel az Akriogali-Anseon Villában!!! Uhhh de messze van még! :( :D

nanu válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

Mi hatan megyünk aug 2 - 10 ig. Jotába, remélem elférünk :D Rengeteg szépet olvastunk, hallottunk a szigetről. A munkahelyen mindenkit megfertőztem Görögországgal(még nem voltam pedig), hogy mindenki ott nyaral az idén :örül:

erdbeer válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

Sziasztok!

Mi ( párom, kislányunk, én) augusztus 25-szeptember 1-ig leszünk a szigeten és utána tovább utazunk Sartira. Ez lesz az első utunk Thassosra. Már nagyon várjuk, mert nagyon sok szépet-jót olvastunk erről a szigetről. Az Ifigéni apartmanba leszünk. Örülnénk, ha megismerkedhetnénk másokkal, akik szintén ekkor nyaralnak ott.

Hajni

kubanek1 válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

Köszi szépen!

Ez a két program már be van tervezve :-) !

Krisztián

kubanek1 írta: Sziasztok!
07.22.-től 08.07.-ig Kubanek család 2+2 fővel A Pontios apartmanban :-)
Még 6-ot kell aludni és indulunk!!!! :-)

Jó pihenést, jó szórakozást!
Ha tehetitek a Jeep túrát és a Hajókirándulást NE hagyjátok ki!

kubanek1 válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

Sziasztok!

07.22.-től 08.07.-ig Kubanek család 2+2 fővel A Pontios apartmanban :-)

Még 6-ot kell aludni és indulunk!!!! :-)

Twindy válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

balazsh írta:

Twindy írta: Mi (a Párommal) holnap du. indulunk, és 24-én érkezünk vissza. Még nem jártam a szigeten, biztosan nagy élmény lesz. Limenasban szállunk meg. Kezdek izgulni :)

Jó nyaralást!

Köszönöm. Már elkezdtem idegeskedni, h mit nem pakoltam még el...

Twindy írta: Mi (a Párommal) holnap du. indulunk, és 24-én érkezünk vissza. Még nem jártam a szigeten, biztosan nagy élmény lesz. Limenasban szállunk meg. Kezdek izgulni :)

Jó nyaralást!

Twindy válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

Mi (a Párommal) holnap du. indulunk, és 24-én érkezünk vissza. Még nem jártam a szigeten, biztosan nagy élmény lesz. Limenasban szállunk meg. Kezdek izgulni :)

kiscsillag válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

Linda írta: Sziasztok!

Mi (két gyerek+ két felnőtt, Vácról) augusztus 9-én indulunk Thassosra és 6 éjszakát fogunk ott eltölteni, utána 1 hét Sartin.
Az Athanasios stúdióban leszünk. Remélem jól választottunk. :)
Még 35 nap... Pffff.... :örül:

Linda

Linda! Jó utat nektek, Thassosra mi 26-án indulunk. Sarti csodás hely, nem fogjátok megbánni. Szerettünk volna oda visszamenni, de kipróbáljuk Thassost is. Nekem még kicsit több mint 35. :( :)

Linda válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

Sziasztok!

Mi (két gyerek+ két felnőtt, Vácról) augusztus 9-én indulunk Thassosra és 6 éjszakát fogunk ott eltölteni, utána 1 hét Sartin.
Az Athanasios stúdióban leszünk. Remélem jól választottunk. :)
Még 35 nap... Pffff.... :örül:

Linda

Rabiagi válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

Sziasztok!
Mi 8-an megyünk (6 felnőtt és két rosszcsont gyerkőc) az Anna Hegyi lakba, még borzasztóan! sokára, augusztus 27-én alszunk ott először! Párom minden nap jelenti, hogy még hány nap van hátra! Elméletileg szeptember 3-án indulunk haza :cry: , bár épp most gondolkodunk a meghosszabításon, ami természetesen nem kedv kérdése.
Kedves Zelfi!
Olvasom, hogy Ti pont most vagytok ezen a szálláson. Ha hazaértek és már túl vagytok a sokkon, hogy idén is vége a nyaralásnak, szívesen olvasnék pár sort tőletek, vagy persze bárki mástól is, a szállással kapcsolatos tapasztalataitokról!
Addig is jó pihenést!
Rabi Ági

Oldalmegjelenítési idő: 0.163 másodperc
endeel