file Általános

pamag válaszolt a témára: Általános

Ez érdekel minket, hiszen keresztül kell mennünk ezen az országon:

Stevie cikke a HVG-ben:

hvg.hu/gazdasag/20171215_Uj_nevet_kap_Macedonia?utm_expid=1324304-23.8USXuGWPRhWtdjJmATShwQ.0#rss

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

balazsh válaszolt a témára: Általános

Nem akartam sejtelmes lenni, csak pamagtól kaptam egy mailt amiben ez volt:

Csak erre utaltam.
Amúgy a csokik fogyóban. :D
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Honey válaszolt a témára: Általános

balazsh írta: Mivel tele van a hócipőm, ezért amit hozott, el is veitte. :)
:woohoo: :Nevet:

Jó az a kép.....

Ez elég sejtelmes volt. Remélem, hogy karácsonykor csak hoz és csak jó dolgokat :)

balazsh válaszolt a témára: Általános

Mivel tele van a hócipőm, ezért amit hozott, el is veitte. :)
:woohoo: :Nevet:

Jó az a kép.....

Hozzátok rendben megérkezett a Miki?

Melus!

Boldog névnapot!

Ma Mindenszentek ünnepe, holnap Halottak napja.

Emlékezzünk az elhunytakra!

Mellékletek:

Nem reklám, de a CEWE fotókönyvnél még szept. 27-ig lehet 74 oldalas fotókönyvet csinálni (csináltatni) 26 oldal áráért. Talán érdemes még az idei nyaralásos képekből összehozni egy fotókönyvet.
A miénk készül: a 2007-2008-2017 évek Chalkidikis/Sartis nyaralásaiból csináltam egyet. Szállítási ktséggel együtt, ha jól emlékszem 8400 Ft a 74 oldal.

balazsh válaszolt a témára: Új fórum motor!

lovas zsuzsa írta: Azt tapasztaltam hogy mindig felülre kell tekernem hogy a legújabb hozzászólást lássam

Azt válaszolom, amit Honey-nek is a próba fórumban.

Az úgy van, hogy mindig az utolsó olvasott hozzászóláshoz ugrik és az felett lesz az olvasnivaló.
Viszont ebben a fórumban kezdetben mindenki új, ezért mindig alugrik alulra.
Később jobb lesz, mert megtanulja a rendszer. ;)

Közben kipróbáltam a hozzászólás áthelyezést is, az is működik.....

lovas zsuzsa válaszolt a témára: Új fórum motor!

Azt tapasztaltam hogy mindig felülre kell tekernem hogy a legújabb hozzászólást lássam

kisborsikatalin válaszolt a témára: Re: Általános

Sziasztok! Köszöntök mindenkit! Az idén ugyan nem voltunk külföldön nyaralni, de mindig érdeklődve figyeltem, hogy hova utaznak ismerőseim. Vártuk is nagyon az élménybeszámolókat. Volt aki Pargan volt, volt aki Zakyntoson....... jövőre tervezzük a görög utat, bár még nem találtuk ki, hogy hová. Az idén a motoroké volt a főszerep nálunk, a párommal sok sok km-rt mentünk magyarország útjain. Nagyon sok szépet láttunk így is, és számomra felért egy tengerparti nyaralással, mert rengeteg élménnyel gazdagodtam, és a párom is így gondolja. Voltunk Balatonon, Dél- Dunántúl, Zalaság domjain, Eger , Gyula.... igaz volt egy kis külhon is, mert Beremendnél átmentünk a horvátokhoz egészen a szerb határig. Élmény volt!. Volt olyan is, hogy azt gondoltam Magyarország összes rosszminőségű útját sikerült megtalálni!! Néha igen borzasztó volt. Szerencsére megúsztuk baj nélkül. Egyszer volt egy rosszul sikerült vészfékezésem és egy esés. Kivizsgálás után elengedtek, nem lett bajom, csak egy két kék foltom. Remélem mindenki jól van, tele élményekkel. :) :) :)

pamag válaszolt a témára: Re: Általános

A ma ünneplő Istvánoknak boldog névnapot!

:Mythos :Mythos :Mythos :legjobbakat:

Honey válaszolt a témára: Re: Általános

Az az igazság, hogy én nem láttam rajta semmi különöset. Látszólag minden rendben. Éttermek, boltok nyitva. Parton emberek. Szóval nem volt nyoma a katasztrófának.

lovas zsuzsa válaszolt a témára: Re: Általános

Honey írta: Drága Zsuzsa, utólag is Isten éltessen. Mielőbbi gyógyulást kívánunk Neked! Biztos vagyok benne, hogy rendben lesznek a leleteid hamarosan.
Toroniban emlegettünk benneteket :) :) :)

Ott voltatok? Mi van a faluval? júli.17.-én a videok szerint katasztrófális volt a helyzet,félünk hogy nem kapunk földszinti szobát.

Honey válaszolt a témára: Re: Általános

Drága Zsuzsa, utólag is Isten éltessen. Mielőbbi gyógyulást kívánunk Neked! Biztos vagyok benne, hogy rendben lesznek a leleteid hamarosan.
Toroniban emlegettünk benneteket :) :) :)

uagi52 válaszolt a témára: Re: Általános

Megkésve, de annál nagyobb szeretettel kívánok boldog születésnapot, Hívj:62/ 630-392 vonalas,este 8 után, vagy reggel.

kiflic válaszolt a témára: Re: Általános

Zsuzsa!Utólag is Isten Éltessen!

Mi még készülünk a nyaralásra,de már komolyan nem merem beleélni magam,Evia már a 3.sziget az idén...Majd akkor hiszem el,ha elindultunk.Nagyon balszerencsés nekünk ez a nyár :( ráadásul a majdnem 102 éves nagyim sem igazán van jól,szóval nem tudom,mi lesz...

Sajnos nem tudjuk Őket zargatni mert a vállalkozó nem jól építette meg a kéményt /szerintük meg az aktuális jogszabályok szerint, ami hetenként változik/mindig orvosolták a hibát és várni kellett 1-2 hónapot az újabb szemlére, persze megint fizetni kellett,erre gyúrnak.

tfildiko válaszolt a témára: Re: Általános

Kedves Zsuzsa !

Mielőbbi ,teljes gyógyulást és minden jót kívánunk Neked !
Tudom,hogy most ez a legfontosabb ,de azért csodálom amilyen türelemmel vagytok a házzal kapcsolatban.
Én azt hiszem minden nap zargatnám a kéményseprőket,sőt már tuti a vezérigazgatóig mentem volna . :oops:
(Meg is tettem a biztosító esetében 2 éve és 3 nap múlva utalták a betörés biztosítási kárát,nem kellett megvárni a rendőrségi nyomozást lezáró jegyzőkönyvet sem.Várhattuk volna,mert másfél év múlva zárták le a nyomozást eredmény nélkül) Szóval időnként muszáj,hogy az ember a sarkára álljon!

Jó egészséget ,jó kedvet, szép nyaralást és kulcsrakész házat kívánok Nektek !

lovas zsuzsa írta: Köszönöm hogy megemlékeztetek a születésnapomról!
.............................
...........Már minden jó volna ..................

Ajjajjj... jobb kedvet, jobb híreket kívánok!
Küldök egy kis szerencsét!

<!-- ia0 -->lohere.gif<!-- ia0 -->

Köszönöm hogy megemlékeztetek a születésnapomról!
Nagyon meleg volt azért is a csönd, én személy szerint lapulok, egy nagyon agresszív dolgot távolítottak el belőlem, három hónap után a második vérvétel után derül ki hogy van e áttét vagy sem, remélem nem.Készülünk Toroniba, ott is július 17.-én sárlavina öntötte el a falut vitt mindent utat, házat, kocsit, pont ott volt a legnagyobb pusztítás ahol a mi szállásunk lesz.
A hülye ház sem akar elkészülni,július 07.-én volt egy éve hogy át kellett volna adni a házat, de a kéményseprők fél éve nem jönnek átvenni a kéményeket és igy a gázt nem tudják bekötni.Már minden jó volna ha volna meleg víz,de remélem egyszer elkészül!

balazsh válaszolt a témára: Re: Általános

Lovas Zsuzsa!
Hú de kerek.
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

Pamag!
Mindenki nyaral.
Meg valahogy ez a fórumok sorsa. De az összesé.
A nyomorult pofakönyv csoportok meg pörögnek. Tele vannak értelmesebbnél értelmesebb hozzászólásokkal. :(
Az emberek zsebében ott a telefon, és a facebook így mindig kéznél van. Mindenki mindent ott akar intézni.... Az van kéznél, ott azt hiszik minden megvan....
Az értelmes kommunikáció persze ritka. Sokszor azt sem tudom, mit akar a kérdező, olyan össze vissza értelmetlenséget ír. :( :cry:
Tisztelet a kivételnek!

Miért dugult el a fórumunk? annyira csöndben van mindenki... :(

LOVAS ZSUZSA !

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT !

MJUDITTA !

BOLDOG NÉVNAPOT !

Oldalmegjelenítési idő: 0.311 másodperc
endeel