Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA:

Általános 2018 szept. 15 22:05 #18715

Én minden nap benézek, de.....

Egyébként nem a fb-on láttad a szomorú eseményt, hanem a messengeren. (Feltéve, ha egyre gondolunk.)
És azért oda írtam, mert ott beszéltünk az előzményekről is és a gyűjtés is ott volt.

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Általános 2018 szept. 14 13:47 #18714

ide a madár se jár?

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Általános 2018 szept. 12 22:15 #18713

Gyerekek! Miért a fb.látok olyan szomorú eseményeket?Én nem tudom ott elolvasni a leveleket,csak az látom hogy vannak levelek.

Általános 2018 szept. 01 21:16 #18708

Általános 2018 aug. 21 23:13 #18701

Úgy látom szerencsésen meg is érkeztek Honey-ék.
Legalábbis Ági a facebookon posztolta a küldeményt. S ha a küldemény ott van, akkor......

Jó nyaralást nektek!

Üdv. Rovinjból. :)

Általános 2018 aug. 20 14:02 #18700

Jó utat és nagyon jó pihenést Nektek! :)

Általános 2018 aug. 20 08:04 #18699

A visszaszámlálás a végehez közeledik. Goooooo......:Thassos-fan

Általános 2018 aug. 15 07:35 #18697

Mi vagyis UAGI és Lovas Zsuzsáék 18-24-ig Potámiában leszünk! Mi a Pontiosban (felső út, öböl sarka). Remélem Ágival is sikerül találkozni.

Tudom Ági, beszéltük is a tavaszi szolnoki találkozón. Úgy gondoltam, hogy Te (Ti), Zsuzsiék, Ági és mi vagyunk a fix résztvevők, de ha valaki szeretne csatlakozni, várjuk. Már csak az időpontot kell leegyeztetni.
4 évvel ezelőtt a Mama's grillben jöttünk össze. Azon ott volt Ági és Panosz, mjudittáék, kiflicék, mi és még páran. Nagyon jól sikerült az is, valahol van fénykép is itt róla.

( már tegnap is próbáltam volna válaszolni, de telefonról csak a próba topikba tudtam hozzászólást küldeni)

Általános 2018 aug. 14 17:34 #18695

Az már egy minitali lesz. :)
Áginak szólni kell és ott lesz.

Általános 2018 aug. 14 15:52 #18694

Mi vagyis UAGI és Lovas Zsuzsáék 18-24-ig Potámiában leszünk! Mi a Pontiosban (felső út, öböl sarka). Remélem Ágival is sikerül találkozni.

Általános 2018 aug. 14 13:08 #18691

Ha valaki a fórumozók között lesz a szigeten a jövő héten (aug.20-30) szervezünk mini Thassos találkozót. Lehet csatlakozni!!!! (Azért nem a talis topikba írtam ezt, mert az csak bejelentkezés után látható és ezt lehet így, itt ebben a topikban többen látják). l

Általános 2018 júl. 24 10:17 #18678

Pamag!Nagyon Boldog Névnapot és utólag is Boldog Születésnapot! :)

Általános 2018 júl. 23 07:48 #18677

Pamag!Nagyon Boldog Névnapot és utólag is Boldog Születésnapot! :)

Általános 2018 júl. 22 22:31 #18676

Pamag és a többi Magdolna!
Boldog névnapot kívánok!

Köszönöm szépen!
Mellékletek:

Általános 2018 júl. 22 17:14 #18675

Pamag és a többi Magdolna!
Boldog névnapot kívánok!

Általános 2018 júl. 21 11:30 #18674

Ha tavaly működött, akkor idén is fog. De valóban nekünk is kellett előtte valamit pöckölni a rendszeren, mert alapból nekünk is le volt tiltva a rooming net (még szerencse, hogy rákérdeztem, mikor anno bevezették az "ingyenességet").

Egy tipp. A szerb határhoz közeledve a telefon repülő módba kell állítani, majd Evzonit elhagyva ezt kikapcsolni, akkor nem fog fogyasztani semmit.
De ha ez nem megy (mert kell a bluetooth az atuóba a zenehallgatáshoz), akkor elég a mobiladatot is kikapcsolni.

Általános 2018 júl. 20 21:05 #18673

Most egy nagyon banális kérdést fogok feltenni. Légyszíves azért válaszoljatok!
Görögországban működik a magyar előfizetéses mobilinternet wifi nélkül?
Tavaly nekem működött,de tudom, hogy még itthon átállítottam vmit a Telekomos online ügyfélkapumon. (Ezzel pl. Szerbiában és Macedoniában is tudtam. Ám az a pár perces határinfó megtekintés egy vagyonba került.)
Szóval alapjáraton működik-e az intenet a görögöknél saját előfizetéses mobilon vagy sem??

Általános 2018 júl. 19 14:34 #18672

Na, jól lemaradtam...
Isten éltessen Pamag!
Mellékletek:

Általános 2018 júl. 16 21:37 #18671

Köszönömköszönöm!

:rajzoló:
Mellékletek:

Általános 2018 júl. 16 17:52 #18668

Pamag!

Boldog születésnapot kívánok!

Általános 2018 jún. 28 18:59 #18654

Általános 2018 jún. 28 15:47 #18653

Ja, majd lehet ezt is olvassa és hozzászól, de most mondom (írom), nem fogok rá semmilyen formában sem reagálni és arra kérem azokat, aki esetleg erre tévednek és elolvassák, hogy hagyják figyelmen kívül, bármit is ír.
(

Üdvözöllek! Nem kell rá válaszolnod,hiszen ezzel a hozzászólásoddal csak magadat minősítetted. Legyen neked is szép napod!

Általános 2018 jún. 23 10:13 #18649

Az lehet a fő baj, hogy most már mindenkinek a zsebében az okostelefon az internettel és a facebookkal......
....és mivel mindenkinek van már internet, ezért hozzá is szól.
Vagyis felhígult az internetet használók köre. A pofakönyvben mindenképpen.
De már szivárognak be a fórumokra is. :(

Általános 2018 jún. 22 17:20 #18648

Kiflic, és még jó,ha egyáltalán utánanéz. Amíg utazási irodával utaztunk,azt tapasztaltuk,hogy a legtöbb utas semmit sem tud arról a helyről,ahová utazik.
Aztán meg csodálkozik,hogy hová is érkezett... Elképesztőek. Én nem is értem őket.

Általános 2018 jún. 20 10:58 #18647

sajnos egyre több ilyen van :( Én attól megyek még falnak,hogy sokan lefoglalják az utazást majd 1-2 héttel az indulás elött elkezdenek érdeklödni az adott helyröl...én pont forditva csinálom,elöbb kiválasztom a helyet,utána olvasok,majd foglalok.

Oldalmegjelenítési idő: 0.584 másodperc
endeel