Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA:

Általános 2021 márc. 26 18:59 #18910

Ma Pfizer-es lettem. Kicsit érzékeny a szúrás helye. Misit regisztráltam, igaz, neki csak ma szóltam róla... - mindig hezitált. Véget vetettem a bizonytalanságának.
Nagyon sok a beteg a városunkban. Ideje lenne, ha már véget érne ez a járvány, mert nagyon megterhelő lelkileg (is).

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Általános 2021 márc. 25 18:02 #18909

De hogy a Sinopharmmal nem sok helyen fognak beengedni, attól szomorú vagyok. 

Görögország felé be fognak, hiszen a szerbek is oltanak vele.....  ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Általános 2021 márc. 24 12:10 #18908

Tegnap megkaptam az oltási kártyám. Pont két héttel az első szuri után. A második meg még két hét múlva lesz...
Nem logikus az egész...
Lejárati dátum nem szerepel rajta.
De egyébként ez még nem az EU-s kártya (azon még mindig kotlanak), ezzel itthon Magyarországon csinálhatunk valamit - majd... ha egyszer megmondják...

De hogy a Sinopharmmal nem sok helyen fognak beengedni, attól szomorú vagyok. 

Általános 2021 márc. 22 22:18 #18907

Azt mondják az oltás hat hónapig érvényes?

Általános 2021 márc. 22 17:41 #18906

Pityut  a héten oltják Pfizer oltóanyagggal. Neki jó jön ki a féléves dátum mert szept 12.-én mennénk Krétára az enyém 08.-án lejár.majd meglátom mit tehetek.

Hogy hogy lejár?
Nemcsak a betegségen átesetteké jár le?

Általános 2021 márc. 22 12:35 #18905

Megkaptam az oltási kártyám.

Általános 2021 márc. 22 10:55 #18904

Pityut  a héten oltják Pfizer oltóanyagggal. Neki jó jön ki a féléves dátum mert szept 12.-én mennénk Krétára az enyém 08.-án lejár.majd meglátom mit tehetek.

Általános 2021 márc. 19 14:18 #18903

...
Vajon hogy mennek a foglalások? 
Ti ketten mentek Balázs?
Mi 4-en tervezzük, de én nem szeretnék közös apartmant, ...

Semmi extra.
Egyeztetsz Ágival helyet és időpontot és ennyi. Fizetni nem kell előre egyenlőre.
Itt írt erről Ági: www.thasos.hu/egyeb/hirek/544-2021-szezon-foglalasok-megnyitasa 

Igen, mi idén is ketten megyünk, ha lehet.
A Ti esetetekben a 2db stúdió valóban jobb megoldás, mint az apartman.

Bocsánat a lassúságért! ;)

Általános 2021 márc. 15 15:01 #18902

...
Mi már foglaltunk!
2021.07.04.-18. újra Angela Apartman és Stúdió

Reméljük minden jól alakul és mehetünk!

Igen! Reméljük!
Nagyon szép az a szállás. Nekem is tetszik. Végignéztem most a honlapon lévő összeset és ez simán az egyik legszimpatikusabb szállás. De szerencsére van több jó szállása is Áginak, amiből azért lehet választani :), ha úgy hozza a sors. Vajon hogy mennek a foglalások? 
Ti ketten mentek Balázs?
Mi 4-en tervezzük, de én nem szeretnék közös apartmant, még akkor sem, ha árban sokkal jobban jönnénk ki. (Az Ifigéniában pár éve külön voltunk, de összenyitható volt a szoba.) Megvolt annak is az előnye, de most mégis inkább egy-egy 2 személyes studiószerű apartman lenne jó. Tul. képpen, ha belegondolok, nem is lenne muszáj egyugyanazon szálláson, csak azért egymás közelében. Érezzék a gyerekek is a függetlenséget.

Általános 2021 márc. 12 11:47 #18901

........................................... volt arról szó, hogy minket mint kritikus infrastruktúrában dolgozókat oltanak külön, ...................................

Hát én is arra gondoltam az elején, hogy ez így lenne logikus. De...
Na de haladjunk!
Vár a nyár!

Általános 2021 márc. 12 07:45 #18900

Négy napja oltottak, különös tünet nélkül vagyok, kicsit bágyat voltam, április 7.-én jön a második.Remélem az sem okoz gebaszt, nagyon várom már a nyarat és főleg Szamothrakit, az a sziget maga a CSODA! Kréta is szép, de ez !!!!

Általános 2021 márc. 11 22:09 #18899

Ha már ennyire pörgött a fórum, ránéztem a frissítésekre. Volt is, de az meg nem bírta a régi sablont. :(
Szóval egy kicsit módosult a megjelenés, de a funkciók maradtak.

Sorry!

Általános 2021 márc. 11 21:00 #18898

Micsoda élet van itt. :)
Én meg egész héten csak "rohanok"...
Hogy csatlakozzak a témához, tegnap végre én is regisztráltam oltásra. :)
Eddig hanyagoltam, mert volt arról szó, hogy minket mint kritikus infrastruktúrában dolgozókat oltanak külön, de állítólag még az MVM (állami cég, kicsit magasabb feszültségen, mint mi) csoport sem tudta elintézni. Pedig minket még ki is emeltek az egyik híradóban, mikor az áramszolgáltató üzemirányítóival példálóztak, hogy milyen rossz, lenne, ha tőlünk mindenki kidőlne, mert nehezen vagyunk pótolhatóak és bla-bla-bla. :)
Kíváncsi leszek mikor kerülök sorra.

A görög nyárra mindenki készüljön, mert utazás lesz. ;)

Általános 2021 márc. 11 11:55 #18897

Én is itt vagyok! ...................................
.....................................................................................................................
De még nem terveztünk semmit konkrétan, nem is foglaltam.

Sikerüljön !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Én bevállaltam a kínait, gondolván, csak megggondolják magukat az igazolásokat illetően, aztán lám, estére már olvastam is a hírt, hogy azt tervezik, mindegyiket elfogadják majd.
A körzeti orvos nagyon rábeszélt, szerinte tökéletesen jó mindegyik, a kínai olyan, mint az influenzaoltás. (Azt viszont még sosem kértem.)
Mellékhatás egyelőre nulla. Még a szúrás helyét is csak markolászva tudtam kitapogatni. Hírek szerint másnál sincs semmi komoly.
Viszont a későbbiekről ugye semmi adat, mi vagyunk a kísérleti alanyok.

Általános 2021 márc. 11 10:31 #18896

Én is itt vagyok! Igaz, már jó régen néztem be ide (ha a tegnapi napot nem számítom, mert akkor is beleolvastam a társalgásba).
Láttam 2 féle védettségi igazolványt. Akit oltottak, azon nincs rajta az oltóanyag neve, csak a 2. oltás dátuma. Aki nem kapott oltást, de igazoltan átesett a covidon, annak érvényességi dátum van. Amit én láttam ilyen (utóbbi), ott az illető december elején volt covidos, az igazolványt 2021. 03. 05-én kapta meg és 2021. augusztus 17-ig érvényes.
Ezen kívül van ugyebár az az oltási könyv/igazolás, amit az oltáskor kap az ember akkor ott, rögtön: amin fel van tüntetve az oltóanyag neve, gyártási száma, LOT száma, oltóorvos neve és adatai, valamint természetesen az oltott személy néhány adata.

Anyukám pár napja kapta a kínai vakcinát. A munkahelyemen jan-febr. Pfizerrel oltottak. Én nem kértem oltást egyelőre.

Utazni nagyon szeretnénk. Elsődleges célpont észak-Görögország, Kavala környéke vagy Thassos. Csak az utazás miatt nyilván nem oltatunk, ha még élünk augusztusra, és lehet menni teszttel, akkor bevállaljuk a PCR tesztelést.
Jönnének a "gyerkőcök" is. De még nem terveztünk semmit konkrétan, nem is foglaltam.

Általános 2021 márc. 09 11:00 #18895

Én az előbb kaptam meg a kínait.
Előbb-utóbb lecsillapodik majd a dolog, hogy mivel utazhatunk.
Haladjunk már...
A fiataloknak is sorra kell kerülniük.

Általános 2021 márc. 08 22:19 #18894

18 órakor

Általános 2021 márc. 08 22:18 #18893

8 órakor behívtak 5 perc alatt kész voltam vérnyomás mérés ,szuri, 20 perc várakozás, s sipirc haza, kicsit fájt a szúrás helye de semmi egyéb.

Általános 2021 márc. 08 11:50 #18892

Hétfőn oltanak! Moderna-val

Majd meséld el!
Remélem, mellékhatás nem lesz!

Általános 2021 márc. 06 10:59 #18891

Hétfőn oltanak! Moderna-val

Általános 2021 márc. 02 13:24 #18890

Voltunk az Apollon Travel Irodába befizettünk Krétára, azt mondták a QR kód-s igazolás mindenképp marad, a többi még képlékeny, oltás igazolása, teszt, vagy igazolás hogy átestél a betegségen most ezt kérik.

Általános 2021 márc. 02 11:14 #18889

Jó ötlet lefényképezni, kösz!

A következő hónapokban azért le fog csitulni ez a hisztériás hullámverés, gondolom. (Minden oldalról csak a feszültség süt...)
Nyárra már mindenképpen vissza fog szorulni a vírus, kérdés a mértéke.
Ha már kevésbé kell félni a fertőzéstől, kevésbé lesznek háklisak a mozgásra, az utazásra.
Talán elülnek ezek a hullámok, hogy melyik oltóanyag igazolását fogadják el.
De addig sajnos jogosan félünk attól, hogy korlátozva leszünk egyes országoknál. Vagy csináltatunk plusz pénzért tesztet...

Na de inkább pozitív dolgokra gondoljunk!

:Thassos-fan :matróz:

Általános 2021 márc. 01 19:35 #18888

Az oltáskor kapott igazoláson rajta van mivel oltottak.
Amit kitaláltak plusz védettségi igazolványt, szerintem azon nem lesz feltüntetve. De olyan igazolványt még senki nem látott, mert a tervek szerint mától kezdik postázni. De ha szombaton még módosult a rendelet, akkor ... :)
Az azért kérdés, hogy vajon az EU-val egyeztették-e, vagy sokkal sürgősebb volt valakinek pénzt adni, mivel nem papír alapú a konzultáció...

Általános 2021 márc. 01 14:04 #18887

Az oltáskor ki kell tölteni egy " Beleegyező nyilatkozatot" azon fel van tüntetve az oltóanyag kitőltés után fényképezzétek le.

Általános 2021 márc. 01 10:31 #18886

Jó hogy még él ez az oldal,Én nem szoktam irkálni viszont mint kezdő Thassos-fan csak 30-éve járok ide-oda(Ági igazol) 2 naponta megnézem,viszont sajnos itt is csak mesélnek az oltásról...minek...kinek.... ezután mindenki tervezzen.... De remélhetőleg találkozunk júliusban puszi Pista

Aztán miért nem szoktál irkálni? :) Olyan jó kis társasági élet zajlott itt, amíg a facebook le nem gyilkolta...

Az oltás körül rettenetes mértékű kavarás van. Ági soraiból az látszik, hogy nemcsak Magyarországon...
Pedig ahhoz, hogy meg lehessen állítani a kórokozót, legalább egyszer át kéne oltani a lakosság nagyobb részét.
Ha kiveszik az oltási igazolásból, hogy milyet kaptunk, lehet, egyáltalán nem ereszt majd be másik ország... rohadt unalmas már, de még mindig csak azt lehet mondani, hogy türelem, majd meglátjuk...
Hát majd meglátjuk.
Lecsendesedik majd a hiszti is meg a politikai hullámverés is.
Mindenkinek nagyon jó nyaralást!
:úszógumi:

Oldalmegjelenítési idő: 1.709 másodperc
endeel