Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA:

Re: Általános 2017 jún. 23 10:22 #18236

A család nevében is köszönöm szépen balazsh! :D
Húúú, irigyellek! :D Én már ezt a 7 napot is alig bírom kívárni.:D Viszont kívánok neked is élményekben gazdag, kellemes nyaralást! :D

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Re: Általános 2017 jún. 22 19:00 #18234

Maszat!
Nagyon szivesen!
Jó pihenést! Sok-sok élményt kívánok!

De én nyertem, nekünk már csak 4 nap. :) De most Rhodos a cél.
4 nap múlva ilyenkor már repülünk, ilyenkorra már valahol Thassos felett leszünk. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Re: Általános 2017 jún. 22 10:28 #18231

Hú, szuper! :D Köszönöm az információkat! :D
Már csak 8 nap és indulááás! :örül:

Re: Általános 2017 jún. 21 21:08 #18230

Nem tudom, hogy láttátok-e a youtuben a Yorgos Travel által készített kis útifilmet. Abban van arról szó, hogy Limenariaban van egy régi aranybánya, amit mutatnak is a filmben. Nem tudjátok, hogy oda, hogy lehet esetleg eljutni? :D Szívesen megnézném azt is.:D

Illetve, nem tudjátok, hogy Prinosban melyik napokon van nagy piac??? :)

Aranybánya a Metalia Beach-nél van.
Itt: www.google.hu/maps/place/Metalia+Beach/@40.6238697,24.5830201,336m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x14aee6281e3a5427:0xaf8cc53c6782a244!8m2!3d40.6237543!4d24.5824154-https://www.google.hu/maps/place/Metali ... 24.5824154
Az oda vezető úton, ahol a Kemping jel látszik a térképen van a 12 csillgjegy márványoszlopa is....

Prinosi piac pedig ahogy Messinia is mondta hétfőn.

Re: Általános 2017 jún. 21 16:37 #18229

Maszat, tudtommal hétfőnként van piac Prinosban. Tényleg nagy, van minden, még csilingelő nejlonbili is. :)

Alyki biztosan igy is szép, nekem a kedvencem, akár még kopáran is. De a márványkikötő és az ókori emlékek a jelek szerint nem sérültek, a zöld növényzet annál inkább. :(
Hol lesz a szállásotok?

Az aranybányáról még nem hallottam, de meg fogom keresni az útifilmet - gondolom valami régi bánya lehet, szép is lenne, ha mindenki menne aranyásónak... :)

Re: Általános 2017 jún. 21 09:30 #18228

Oooh, pont Alykire megyünk mi is..:( Pont miután lefoglaltuk a szállást 8még októberben) azután hallottunk csak a tűzvészről...:( Nagyon sajnálom, hogy nem az eredeti pompájában láthatjuk, de biztos vagyok benne, hogy így is szerelem lesz első látásra.:)

Nem tudom, hogy láttátok-e a youtuben a Yorgos Travel által készített kis útifilmet. Abban van arról szó, hogy Limenariaban van egy régi aranybánya, amit mutatnak is a filmben. Nem tudjátok, hogy oda, hogy lehet esetleg eljutni? :D Szívesen megnézném azt is.:D

Illetve, nem tudjátok, hogy Prinosban melyik napokon van nagy piac??? :)

Re: Általános 2017 jún. 21 09:17 #18227

A Golára ha lementek nagyon nagyon körülményes az út, lent egy medence volt úszás képes az is csak azért mert egy csövön pumpálják be a vízet,nem éri meg szerintem.

Re: Általános 2017 jún. 21 09:14 #18226

Két éve voltunk, akkor is bejártuk a szigetet, ahhoz képest sok változás nincs, felmentünk Limenasba a szinházhoz, a letaposott kerítésen keresztül be tudtunk menni, még alig- alig haladtak a munkával, nem sietnek 2020-ra kell befejezni,annyi változás történt a környékén hogy a Poseidon szentély alatt lévő kávézót kirakták márvány kővel napágyakat ,ernyőket helyeztek el , jópofa Beach bárt alakítottak ki, és az árak sem őrülten magas.

Re: Általános 2017 jún. 21 07:35 #18225

Körbe az egész hegyoldal leégett egészen a tengerpartig, a fürdős öblök sértetlenek maradtak a félsziget is de körülötte minden megégett.De van remény hogy pár év mulva ki fogja heverni.

Szomorú hallani, de talán tényleg kiheveri, meggyógyítja magát. :)
Máshol nem volt semmi változás a szigeten? Nemcsak a tűzre a gondolok.
Meg amúgy is beszámolót kérnénk! :) :) :)

Re: Általános 2017 jún. 20 22:27 #18224

Körbe az egész hegyoldal leégett egészen a tengerpartig, a fürdős öblök sértetlenek maradtak a félsziget is de körülötte minden megégett.De van remény hogy pár év mulva ki fogja heverni.

Re: Általános 2017 jún. 20 19:31 #18223

Jajj, Alyki a szívem csücske, nagyon sajnálom...Melyik részét érte a tűz?

Re: Általános 2017 jún. 19 23:36 #18221

Csináltunk egy kettőt de a megégett fákról nem, a szívem majd megszakadt!Aliki ahogy kinéz !

Re: Általános 2017 jún. 19 17:00 #18220

Van fotód is? :(

Re: Általános 2017 jún. 18 20:08 #18219

Megérkeztünk! Nagyon jó volt. A Golden Beah-ról átlehet menni akár személy autóval is a Márvány partra.Kazaviti megúszta a tűzet körülötte az erdő a domboldal leégett de a falú sértetlen maradt, Aliki nem volt olyan szerencsés a tengerig pusztított a tűz.

Re: Általános 2017 jún. 17 10:12 #18213

Születésnap !!!

ANDRISKA !

ISTEN ÉLTESSEN !

<!-- ia0 -->görögzászló.gif<!-- ia0 -->

:legjobbakat:

Re: Általános 2017 jún. 12 17:52 #18211

Sziasztok!
Na,nagy nehezen a miénk is megérkezett.

melléklet nem található

<!-- ia0 -->2.jpg<!-- ia0 -->

Re: Általános 2017 máj. 31 21:14 #18153

Re: Általános 2017 máj. 31 21:01 #18152

Július 11-től megyünk. Tavaly kimaradt Görögország, tehát a várakozás a tetőfokán van. :)
Mondjuk most tuti a csepplányról fog szólni, egész napos fürdésekkel, de hát Istenem... :)

:D Micsoda szeretet és figyelmesség van e nyaralásotok hátterében. Az talán még nagyobb ajándék a nyaralásnál.

Re: Általános 2017 máj. 30 09:01 #18151

Július 11-től megyünk. Tavaly kimaradt Görögország, tehát a várakozás a tetőfokán van. :)
Mondjuk most tuti a csepplányról fog szólni, egész napos fürdésekkel, de hát Istenem... :)

Re: Általános 2017 máj. 30 08:51 #18150

Honey!
Mennyivel egyszerűbb lenne, ha minden névnek csak egy napja lenne az évben..... :)

Messinia!
:örül: :örül: :örül: :örül: :örül:
Az ilyen meglepetés az igazi. :)
És mikor mentek?

Re: Általános 2017 máj. 30 07:51 #18149

Képzeljétek, mekkorra meglepetést kaptam! :)
A én drága párom a hátam mögött lefoglalt egy thassosi nyaralást Ágival szervezkedve, még márciusban, hogy legyen hely. Most adta elő, hogy ment vissza Ausztriába dolgozni, hát sokkot kaptam, annyira örültem, mivel úgy volt, hogy idén maximum a Balcsira jutunk el, mert költözünk. (nem is költözünk sehová úgy néz ki).
Szóval Efiék parti apartmanjába megyünk július közepén, direkt ilyet akart, hogy a gyerek cuccaival ne kelljen messze menni, ráaádul a kislányom teljesn meg van őrülve a vízért, egész napos pancsizás lesz vele. (ha vizet lát, már vetkőzik is, hogy megy bele... :) )

Áginak innen is köszönöm a háttérsegítségért, óriási volt a meglepetés! :)

Re: Általános 2017 máj. 30 07:42 #18148

:lol: :lol: :lol: Na ez az amit nem szoktam tudni, ha kóbor névnapok is vannak.... :)

Re: Általános 2017 máj. 29 20:01 #18147

Nagyon boldog névnapot Pamag!

Hát köszönöm, de majd júliusban... :D

Re: Általános 2017 máj. 29 18:49 #18146

Nagyon boldog névnapot Pamag!

Re: Általános 2017 máj. 29 13:53 #18145

Én nem tudom kinek-mikor van a szülinapja (kompjúter-antitalentum vagyok) elnézést, mindig utólag értesülök az eseményről. Ezért Mindenkinek a közelmultból, és a közeljövőben, boldog születés-és-névnapot KIVÁNOK!!! Üdv: U.Ági.

Oldalmegjelenítési idő: 0.595 másodperc
endeel