lock Vélemények az új oldalról

szekalmi válaszolt a témára: Re: Vélemények az új oldalról

Üdvözlök mindenkit!
Rettentően új vagyok az oldalon, de mindig olvasom, böngészem, lévén májusban tiszteletemet teszem Thassoson. Láttam a régit is, de ez az új fazon áttekinthetőbb, mint az elődje. Kicsit hiányolom a késő őszi beszámolókat, pedig érdekelne a túristamentes élet.
Szóval elismerésem a munkátokért!
szekalmi
Téma zárolva.

balazsh válaszolt a témára: Re: Vélemények az új oldalról

Verus írta: :mrgreen: nekemteeeeeeccciiik' :mrgreen:
Nade tényleg! Ha pl. csak azt nézzük, mennyi a letöltések száma, a jelenlegi tagokhoz képest...!
Jut eszembe: Kb.nov. közepén frissül a zenei oldal. Úgy jó lesz, Balázs? Havonta, vagy 2 havonta frissítsek?

Egyébként én is öregszem :-( A gyerekeim elmentek Mydrosra, mi meg nem tudtuk rászánni magunkat...pedig milyen jó is az !!!

Nekem jó. Viszont a letöltések leírásába bele kellene írni, hogy havonta frissülő tartalommal. (Mindjárt meg is teszem.)

Bulizni nem mentek? Nem szép dolog.
Mi sem. :( Éppen most is dolgozom meg tanulok.
De én tudom miért. Gazdasági válság van.
No de a politika be ne jöjjön a fórumra, mert kimoderálom. :)
Téma zárolva.

Verus válaszolt a témára: Re: Vélemények az új oldalról

:mrgreen: nekemteeeeeeccciiik' :mrgreen:
Nade tényleg! Ha pl. csak azt nézzük, mennyi a letöltések száma, a jelenlegi tagokhoz képest...!
Jut eszembe: Kb.nov. közepén frissül a zenei oldal. Úgy jó lesz, Balázs? Havonta, vagy 2 havonta frissítsek?

Egyébként én is öregszem :-( A gyerekeim elmentek Mydrosra, mi meg nem tudtuk rászánni magunkat...pedig milyen jó is az !!!
Téma zárolva.

noriga válaszolt a témára: Re: Vélemények az új oldalról

Bizony itt van. :wink: Én a magam részéről megígérem, hogy segítek, amiben tudok.
A regisztrálásról meg, nevessetek ki, de nem láttam azonnal, hogyan is kell, aztán csak sikerült. :oops: :lol:
Az új oldalról: tényleg jó, bár már abban a korban vagyok amikor nehéz a változás, de egész jól elvagyok vele. Áttekinthető és mégtöbbet ad.
Téma zárolva.

pamag írta: De úgy gondolom, hogy a kezelhetőségen, áttekinthetőségen azért javítottak a változások.

Javítottak bizony.

A szolgáltató felé nincs semmi,....

Hát akkor elég a forgalmat nézni, hiszen olvasni olvassák. A fórumra regisztrálnak egyre újabbak.
Amúgy a többi, máshol lévő, Thassos témájú fórumon is csönd van, hozzászólás sehol semmi, nálunk még több a hozzászólás.
:szivárványos:

Mert itt van egy törzs csapat. :D :örül:
:Thassos-fan:
Téma zárolva.

pamag válaszolt a témára: Re: Vélemények az új oldalról

De úgy gondolom, hogy a kezelhetőségen, áttekinthetőségen azért javítottak a változások.

Javítottak bizony.

A szolgáltató felé nincs semmi,....

Hát akkor elég a forgalmat nézni, hiszen olvasni olvassák. A fórumra regisztrálnak egyre újabbak.
Amúgy a többi, máshol lévő, Thassos témájú fórumon is csönd van, hozzászólás sehol semmi, nálunk még több a hozzászólás.
:szivárványos:
Téma zárolva.

pamag írta: 1. Az emberek nem szeretik, ha sűrűn változik valami, és idén a fórum-honlap változásból azért több jutott.

De úgy gondolom, hogy a kezelhetőségen, áttekinthetőségen azért javítottak a változások. A jót csak könnyebb megszokni, mint a rosszat.
Egyébként én meg inkább azt hiszem, hogy az emberek nem szeretnek segíteni másokon. Az információért mindenki jön, de hogy megossza azt amije van, azt már nem. :( És ez az interneten általában mindenütt így van. :oops:
Tisztelet a kivételnek!

pamag írta: 2. Pangás van, mert ilyenkor senkit nem érdekel információ olyan mélységben, mint indulás előtt két héttel. (De akik jó előre tervezgetnek jövőre, azok nézegetik télen is.)

Ez igaz. De a hírlevél kiment több mint 400 címre. Akkor meg is ugrott a látogatottság, de ennek ellenére szinte senki nem regisztrált. Lehet, hogy mindenki csak egyszer megy Thassosra? Bár nem tudom, a hírlevélről meg nem iratkoznak le. Ha nem érdekli őket, akkor minek fogadják a leveleket.

pamag írta: Van valami jelentősége annak - a lélektani hatáson túl - , hogy hányan regisztráltak? Van annak valami következménye a tárhelyet biztosító szolgáltatónál például?

A szolgáltató felé nincs semmi, hisz nem reklámozunk semmit. Az ár így is, úgy is annyi, amennyit kifizettem.
Az oldal alján lévő szolgáltató reklám is csak azért van ott, mert én rengeteget keresgéltem megfelelő szolgáltató után, és ezt egy megfeleő ár/érték arányú szolgáltatónak gondoltam. Ráadásul korrektek is. Eddig mindíg minden kérdésre szinte azonnal reagáltak. Ezért gondoltam a kis ingyenreklámra.
Téma zárolva.

pamag válaszolt a témára: Re: Vélemények az új oldalról

balazsh írta: Szerintetek miért nem regisztrálnak az emberek az új oldalra?
Még a régi forumozók közül sem regisztrált mindenki. Azt látom, hogy látogatottság azért van. Bár gondolom abból is nagy rész a törzstag.
Lehet, hogy el kellen dugni néhány dolgot?
Most csak a zeneletöltés van korlátozva regisztrációhoz.

1. Az emberek nem szeretik, ha sűrűn változik valami, és idén a fórum-honlap változásból azért több jutott.
2. Pangás van, mert ilyenkor senkit nem érdekel információ olyan mélységben, mint indulás előtt két héttel. (De akik jó előre tervezgetnek jövőre, azok nézegetik télen is.)

Van valami jelentősége annak - a lélektani hatáson túl - , hogy hányan regisztráltak? Van annak valami következménye a tárhelyet biztosító szolgáltatónál például?

Kedves Barátaink !!! Szeretettel várjuk és örömmel vesszük a honlapon való regisztrációtokat!
:vigyor: :vigyor: :vigyor: :dumcsi :dumcsi :dumcsi :dumcsi :dumcsi :pápá: :pápá: :pápá:
Téma zárolva.

Szerintetek miért nem regisztrálnak az emberek az új oldalra?
Még a régi forumozók közül sem regisztrált mindenki. Azt látom, hogy látogatottság azért van. Bár gondolom abból is nagy rész a törzstag.
Lehet, hogy el kellen dugni néhány dolgot?
Most csak a zeneletöltés van korlátozva regisztrációhoz.
Téma zárolva.

balazsh létrehozta a témát: Vélemények az új oldalról

Ide jöhet hideg és meleg.
De inkább azért egyetértést kérnék. :)
Majd leírom, hogy miért szeretném a váltást, hogy miért beszéltem rá Ágit is a váltásra.

De azért amint látjátok, a szálláskeresős és az információs rész is megmaradt eredeti formájában, csak kettéosztva.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.192 másodperc
endeel