exclamation-circle Közlemények!

Verus válaszolt a témára: Re: Üdv.Ági!

Ági írta:

vandaba írta: Üdvözlök mindenkit az új oldalon!
Olvastam Ági hozzászólását,hát igen bizony igaza van.Nem mindenki szereti a változásokat egyidő után de reméljük ,hogy megszokja majd mindenki.Én is azért kukkantottam be mert láttam,hogy Ági ide betudott lépni és érdekel amit ő mond vagy ír./Bizony egy jó tanács vagy egy intő figyelmeztetés néha aranyat ér!/ Megszépítí a nyaralást!
Ági ha lesz időd írj ha vannak infók. Nekem majd szükségem lenne a szigeten közlekedő busz menetrendre./Tudom, hogy most szezonon kívül másképp közlekedik,mint szezonba./ Esetleg a szezon közeledtével ha meglesz, de jó lenne a számunkra is olvasható forma.Ami tavaly a buszmegállóban volt az felért egy jó keresztrejtvénnyel.
Balázsnak !
Gratula a munkádhoz! Ez már viszont egy előre lépés,hogy megvan és menthető az adatbázis meg persze vihető is bárhova. Átnézve az oldalt /futtában/esetleg lehetne betenni egy sugó menü pontott.Igy
megkönnyítve az eligazódást,bátorságot adni a bátortalonkodóknak :/Ha
van és csak én nem vettem észre akkor bocsika./

Szióka.
Egy nagy lélegzetű anyag márv 3/4 részben kész. Remélem a hétvégére sikerül befejeznem. Az időm a kevés.
A busz és hajó menetrendek állandó változásban vannak.
Azt mindig az itt levő szigetlétszám határozza meg. Májusban, június 1.én, július elsején, auguszts 28.a körül, szeptember 15, okt 1. vel vannak változások. Ezt mindig közre szoktuk adni ide a honlapra.
Tegát van mé időnk.
Ha má az időt említem, remek nyarunk van márc 1 óta. Kikapcsoltunk fűtést, mindent.
Minden virágba borult és olyan bódító friss illata van a szigetnek...
Vajon ilyen lesz szezon kezdéskor is?
Remélem!
Bazsi, neked is írom. A régi forumot lassan nem kellene törölni?
Zavaro, hogy valaki nem tudja hová menjen.
Lassan majd megszokja mindenki ezt a rendszert. Többet tud. Meg a honlapod sem olyan mint a többieké. A tied az az a miénk, élő, állandó kapcsolatú az arra érdeklődökkel. Ez benne a jó. Jó az, hogy mindenki hozzátehet valamit. Igy mindenki magáénak érezheti.
A levelekbe pedig tudod nem igen szoktam belenyúlni.
Még a sértőekbe sem. Arról is tudnom kell. A lereagálásom mindig az volt, hogy ki , mit miért mond. Nyilván visszadob egy negativ kritika, rosszul esik, főleg ha hátbatámadásról van szó. Ha pedig üres mondanivalótlan, akkor nincs jelentősége. Nagyon sokan vannak akik soha nem szolnak hozzá az levelekhez, de szinte mindenki olvassa a forumokat. Akik bele is írnak, azok az össz olvasó közönségnek 5%-a lehet. Olvassák és levonják a következtetésüket. Ezt itt lévő vendégektől tudom, akikkel beszélgettem.

Ugye csak akkor törlitek a régit, ha ide már mindent átmentettetek róla?! Ilyen gazdag infrmációforrással ég sehol nem találkoztam!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Ági válaszolt a témára: Re: Üdv.Ági!

vandaba írta: Üdvözlök mindenkit az új oldalon!
Olvastam Ági hozzászólását,hát igen bizony igaza van.Nem mindenki szereti a változásokat egyidő után de reméljük ,hogy megszokja majd mindenki.Én is azért kukkantottam be mert láttam,hogy Ági ide betudott lépni és érdekel amit ő mond vagy ír./Bizony egy jó tanács vagy egy intő figyelmeztetés néha aranyat ér!/ Megszépítí a nyaralást!
Ági ha lesz időd írj ha vannak infók. Nekem majd szükségem lenne a szigeten közlekedő busz menetrendre./Tudom, hogy most szezonon kívül másképp közlekedik,mint szezonba./ Esetleg a szezon közeledtével ha meglesz, de jó lenne a számunkra is olvasható forma.Ami tavaly a buszmegállóban volt az felért egy jó keresztrejtvénnyel.
Balázsnak !
Gratula a munkádhoz! Ez már viszont egy előre lépés,hogy megvan és menthető az adatbázis meg persze vihető is bárhova. Átnézve az oldalt /futtában/esetleg lehetne betenni egy sugó menü pontott.Igy
megkönnyítve az eligazódást,bátorságot adni a bátortalonkodóknak :/Ha
van és csak én nem vettem észre akkor bocsika./

Szióka.
Egy nagy lélegzetű anyag márv 3/4 részben kész. Remélem a hétvégére sikerül befejeznem. Az időm a kevés.
A busz és hajó menetrendek állandó változásban vannak.
Azt mindig az itt levő szigetlétszám határozza meg. Májusban, június 1.én, július elsején, auguszts 28.a körül, szeptember 15, okt 1. vel vannak változások. Ezt mindig közre szoktuk adni ide a honlapra.
Tegát van mé időnk.
Ha má az időt említem, remek nyarunk van márc 1 óta. Kikapcsoltunk fűtést, mindent.
Minden virágba borult és olyan bódító friss illata van a szigetnek...
Vajon ilyen lesz szezon kezdéskor is?
Remélem!
Bazsi, neked is írom. A régi forumot lassan nem kellene törölni?
Zavaro, hogy valaki nem tudja hová menjen.
Lassan majd megszokja mindenki ezt a rendszert. Többet tud. Meg a honlapod sem olyan mint a többieké. A tied az az a miénk, élő, állandó kapcsolatú az arra érdeklődökkel. Ez benne a jó. Jó az, hogy mindenki hozzátehet valamit. Igy mindenki magáénak érezheti.
A levelekbe pedig tudod nem igen szoktam belenyúlni.
Még a sértőekbe sem. Arról is tudnom kell. A lereagálásom mindig az volt, hogy ki , mit miért mond. Nyilván visszadob egy negativ kritika, rosszul esik, főleg ha hátbatámadásról van szó. Ha pedig üres mondanivalótlan, akkor nincs jelentősége. Nagyon sokan vannak akik soha nem szolnak hozzá az levelekhez, de szinte mindenki olvassa a forumokat. Akik bele is írnak, azok az össz olvasó közönségnek 5%-a lehet. Olvassák és levonják a következtetésüket. Ezt itt lévő vendégektől tudom, akikkel beszélgettem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

vandaba válaszolt a témára: Üdv.Ági!

Üdvözlök mindenkit az új oldalon!
Balázsnak !
Gratula a munkádhoz! Ez már viszont egy előre lépés,hogy megvan és menthető az adatbázis meg persze vihető is bárhova. Átnézve az oldalt /futtában/esetleg lehetne betenni egy sugó menü pontott.Igy megkönnyítve az eligazódást,bátorságot adni a bátortalonkodóknak :/Ha van és csak én nem vettem észre akkor bocsika./

balazsh válaszolt a témára:

Ági írta:

balazsh írta: A fórumokban moderátori jogot kapott pamag és Ági!
Azért csak óvatosan használjátok !

Szerintem Magdikától sem kell tartanod, de tőlem biztos nem, hogy belenyúlunk valamibe.
No, jó lesz ez!
Csak be kell indulnia.
Átlátom a rendszert, tehát, ha én boldogulok, más is fog!

Igazából plusz jogotok csak a hozzászólások szerkesztéséhez van, általános felhasználó csak a saját hozzászólását szerkesztheti, mi meg mindenkiét. A fórumon mást állítani nem tudtok.
Arra azért vigyázok. :roll:

Csak mint most hétvégén is elutazunk és nem leszek a gép elött. Ha valaki olyat ír, ami sértő, bántó, ... azt nyugodtan töröljétek, és írjátok oda a saját véleményetek!
Úgy mint ahogy én kimoderáltam Ági hozzászólásának végét az Autós részben. :oops: Bocs, de telefon számot nem szokás közzétenni, sajnos vannak rossz szándékú emberek is. :cry: Akit komolyan érdekel, ír nekünk, és elküldjük.
Azt hogy hírlevélben kiküldjük az még talán-talán, de az már egy szűrt csapat, bár már 300 fölött vannak. Ide meg akárki bekukkanthat és olvashat, anélkül, hogy tudnánk ki az.
Remélem nincs harag?

pamag válaszolt a témára:

Szia Ági !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nagyszerű, hogy Te is hozzá tudsz szólni!
Azért jó, hogy ha felmerül valami olyan kérdés, ami hamar választ igényel, ráadásul közérdekű, rögtön tisztázni tudod a dolgokat.

Verus válaszolt a témára:

Ági írta:

balazsh írta: Működik a Privát Üzenet (pü) is.
Ezzel lehet a fórumon belül úgy üzenni a tagoknak, hogy más nem látja.

Lényeges, hogy a levelek maximális száma fiókonként nem haladhatja meg a 20-at!
Tehát kérek mindenkit, hogy a már nem aktuális privát üzeneteit törölje!

Azt még nem látom, hogy hol kellene törölni, ha úgy mond nem lenne aktuális, de arra is rájövök.
Úgy nem lehet beálítani a rendszert, hogy automatikusan töröljön a régiekből?
Mond nagy kérés lenne, ha az előző forum formáról, témánként valahogy az utolsó3 legfontosabb levéltémát bemásolnád ide.
Tudod mindig kihasználom, ha van egy pillanatnyi szabad időd.
Lehet, hogy nem az a baj, hogy a többieknek nem tetszik az új forma.
Sőt biztos nem ez a baj.
Félbeszakítottad a beszélgetés fonalát.
Meg elfelejted, hogy akik eddig beírtak, nem mind 20 éves, és egy bizonyos kor után nem szeretjük a változásokat.
Pedig ez az előrehaladás rugója.
És jó, ha rugdos bennünket valaki.
Szinesebb ez az oldal mint a régi megszokott.
Magdikák és a többiek írjatok bátran.
Márc. 22 körül gyorsabb lesz az internett szolgáltatom ill. végzek a restanciákkal, remélem az áramszüneti gondok is megszűnnek majd, tehát aktivabban bele tudok majd én is szólni.
Bár erről a véleményem, hogy ez a ti forumotok, nekem és Balázsnak a háttérbe kellene maradni, csak mint csendes megfigyelő.
Az ide beérkezett levelekből ki kell tudnunk szűrni milyen infóból van hiány, és azokat utána kidolgozva közzétenni.
Addig, míg be nem indul ez a forum is, addig majd hozzá hozzá szólogatok, de utána a szezon is beindul, tehát tudjátok nem marad majd időm a levelezgetésre.
No, még pár gondolatot szeretnék írni a karneváli körlevélhez, tehát kivonom innen magam.

Szia Ági!
Ezek szerint Veled találkozunk kint? Mi aug. 1-től leszünk, és az Apollonnal utazunk.
Addig meg elbénáskodom itt nektek, Balázsnak már értetlenkedtem egy sort. Nem sokára megyek dolgozni, csak bekkkantottam.

Ági válaszolt a témára:

Azt még nem látom, hogy hol kellene törölni, ha úgy mond nem lenne aktuális, de arra is rájövök.
Úgy nem lehet beálítani a rendszert, hogy automatikusan töröljön a régiekből?
Mond nagy kérés lenne, ha az előző forum formáról, témánként valahogy az utolsó3 legfontosabb levéltémát bemásolnád ide.
Tudod mindig kihasználom, ha van egy pillanatnyi szabad időd.
Lehet, hogy nem az a baj, hogy a többieknek nem tetszik az új forma.
Sőt biztos nem ez a baj.
Félbeszakítottad a beszélgetés fonalát.
Meg elfelejted, hogy akik eddig beírtak, nem mind 20 éves, és egy bizonyos kor után nem szeretjük a változásokat.
Pedig ez az előrehaladás rugója.
És jó, ha rugdos bennünket valaki.
Szinesebb ez az oldal mint a régi megszokott.
Magdikák és a többiek írjatok bátran.
Márc. 22 körül gyorsabb lesz az internett szolgáltatom ill. végzek a restanciákkal, remélem az áramszüneti gondok is megszűnnek majd, tehát aktivabban bele tudok majd én is szólni.
Bár erről a véleményem, hogy ez a ti forumotok, nekem és Balázsnak a háttérbe kellene maradni, csak mint csendes megfigyelő.
Az ide beérkezett levelekből ki kell tudnunk szűrni milyen infóból van hiány, és azokat utána kidolgozva közzétenni.
Addig, míg be nem indul ez a forum is, addig majd hozzá hozzá szólogatok, de utána a szezon is beindul, tehát tudjátok nem marad majd időm a levelezgetésre.
No, még pár gondolatot szeretnék írni a karneváli körlevélhez, tehát kivonom innen magam.

Ági válaszolt a témára:

balazsh írta: A fórumokban moderátori jogot kapott pamag és Ági!

Szerintem Magdikától sem kell tartanod, de tőlem biztos nem, hogy belenyúlunk valamibe.
No, jó lesz ez!
Csak be kell indulnia.
Átlátom a rendszert, tehát, ha én boldogulok, más is fog!

Ági válaszolt a témára:

:roll:
Játákos kedvednek nincs határa! Mintahogy türelmednek és tudásodnak sem.
Nézem a többit is, bár még mindig nincs elég időm rá. 9.00 órakor megint áramszünetet csinálnak legalább 2 ig. a mostani áramszolgáltató sztárájkja annyiban módosult, hogy be kell jelenteniük. Délután is lesz. Gyerekek teljesen megbénít a több mint egy hete tartó cirkusz az árammal.
Nekem tetszik ez a forma, de igazából még nem néztem át.
No haladok nézem a többit is.
Mit mondjak, az egész rendszered profira vall.
Itt kérdés lesz, ha én eligazodok mindenen, akkor mindenki fogja tudja használni.
(Balázs már tudja, de ti még nem, hogy én vagyok az etalon az abszolult értetlen és béna és körberágos vendégnek.
Egyenlőre a számat tátom.
Ági

A Profil beállításánál, ha a Dátum formátumot így állítjátok be: Y M j, G:i , akkor a jól megszokott magyar formátum lesz. Ilyen: 2008 Márc. 13, 14:27

Működik a Privát Üzenet (pü) is.

A fórumokban moderátori jogot kapott pamag és Ági!

Mindenki neve alá felkerültek kis földgömbök, ezek az úgynevezett rangok. Valaki minél többet szól hozzá a fórumhoz, egyre több földgömb fog szép színes lenni, és a felette írt státusz is változik.

Mindenki választhat magának avatart (képet a név alá) a profil beállításnál.
Lehet választani a Galériákból, de lehet feltölteni a sajátgépről is (80*80 pixel, max 6 kB).

Kérem mindenki válasszon, mert így könnyebb a hozzászólás azonosítása!

balazsh létrehozta a témát: Közlemények!

Megváltoztattam a hozzászólások sorrendjét!
Mostantól a megszokott módon felül vannak az új hozzászólások!

üdv.

balazsh

Oldalmegjelenítési idő: 0.313 másodperc
endeel