file Triccstraccs topik

lovas zsuzsa válaszolt a témára: Triccstraccs topik

A hét és fél óra az brutál volt,de mi Thassoson 5 órát vártunk a hazaindulásra mert az történt, hogy a busz Bpestről kettő és fél órával később indult mert az egyik utas otthon /Gödön/ felejtette a böröndjét és megvárták hogy a férje elhozza, a soförök péntek fél háromtól vasárnap este fél hatig vezettek ebbőll hét és fé órát araszoltak /négy kilómétert/ amig átértek Morszgra.
Nekünk volt egy komoly problémánk 200 Eurosal nem tudtunk vásárolni az Achilionhoz közel levő S. Marketbe kb20,30 E. akartun vásárolni de nem fogadták el a pénz, bementünk Limenasba az Euro Bankba ott sem vátották fel Nemcsak az 500-as jelent problémát már a 200-as is, itthon hallottuk hogy Francia országba a 100-ast is ugy fogadták el hogy bankjegy vizsgálót hoztak és úgy. A nyaralás jó volt,igaz a tömeg íszonyú, nagyon sok a román, hát azoknak van még mit pótolni vezetésből, viselkedésből, az volt a jó hogy a nyugati partok beach-in nagyon kevesen vannak pedig ott is homokos part,de bőven van árnyék szép tiszták a strandok. Nagyon rosszvolt hogy hiába vettünk bérbe jeepet nem tudDe volttunk a Márvány partra sem az Ypsariora felmenni.de voltunk a Metelia feletti bányába.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Honey válaszolt a témára: Triccstraccs topik

Döbbenet a 7 órás várakozás! Mi még a szigeten vagyunk.
Mivel mindig főszezonban nyaralunk, most igy aug. végén nekem kifejezetten jól esik,hogy nincs a megszokott nagy tömeg.
Persze azért a felkapottabb helyeken igen magas a népesség,de pár napja a sk. mariesi strandon alig voltunk és tegnap a Pachi beachen se volt tömeg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

uagi52 válaszolt a témára: Triccstraccs topik

Tegnap du hazaérkeztünk Thasosról. Lov.Zsu.-ékkal sokat kirándultunk,terepjáróval. Kifelé probléma nélkül kiértünk. Minden nagyon jó és szép volt, a koronát minderre a vitorlás-hajós minitalálkozó tette.Ilyenkor még sose' voltunk ott, rengetegen vannak, főleg görögök. Hazafelé a szerb-magyar határon 7 azaz hét órát vártunk,ez erősen megviselt. Hamarosan csak a szépre fogok emlékezni.Üdv nektek.

kiflic válaszolt a témára: Triccstraccs topik

A multkor pont igy jártam én is.Egy kint élö hölgy tett fel képeket panágiai utcáról-az utca ahol lakom/vagy valami ilyesmi cimmel/és közte volt az én fotóm is a lila lopótökös/biztos tudjátok,melyik :) házról.Nem szóltam,de elgondolkodtam,hogy feliratozni kellene a képeimet,hogy ez máskor ne történjen meg.

balazsh írta: Tényleg törölték? Nem is néztem.
Valahogy nem volt kedvem abbahagyni a kötekedést a fószerral. :)...

Igen, törölte. Aztán pár utána jövő hozzászólás kissé értelmetlenné vált :) De szerintem nem az admin törölte, hanem a pasi a saját hozzászólását és az arra érkezett reakciókat. Az admin abban a csoportban nem sokat van jelen, nem szokott nagyon rendezkedni.

balazsh válaszolt a témára: Triccstraccs topik

Honey írta: Balázs végigkövette a szópárbajt és be is kapcsolódott, sarokba lett szorítva a pasas, aztán másnapra törölték a képeket is meg a hozzászólásokat is.

Tényleg törölték? Nem is néztem.
Valahogy nem volt kedvem abbahagyni a kötekedést a fószerral. :)
Nem tudom ki lehet, de a google-t jól használja az tuti.
Szeretem a naponta rendszeresen a valahol talált képet megosztó embereket........
;)

Sajnos elég kevesen vagyunk, akik próbáljuk életben tartani ezt a fórumot. Ahol tehetem, ajánlom a honlapot, mert egy hatalmas kulturális értéket képviselnek az itt fellelhető információs anyagok. A Fb felszippant minden olyan lusta, értelmileg terhelt embert is, akik akkora sületlenségeket tudnak kérdezni, hogy néha úgy-de úgy hozzászólnék valami nem túl kedveset. De inkább nem teszem ki magam az utána jövő arroganciának. Az olyan kérdésfeltevésen azonban már sírva röhögök, amikor vki megkérdezi, hogy "Szerbiában és Macedóniában hol lehet tankolni?" Na hol bakkar, hol? Benzinkúton! Anyám borogass. Értem én, hogy mit akar kérdezni, de miért nem lehet megfogalmazni. Hülye kérdésre hülye választ lehet adni.... Volt is aki megtette és megírta zsigerből ugyanezt....
A másik kedvencem, amikor olyan osztja az észt és hirdeti az okosságokat, aki még sosem járt pl. a szigeten. De ő aztán mindent megoszt, meg válaszol mindenre. A minap pont valaki sorozatos posztjai után jöttem rá, hogy még sohasem járt az adott helyen.
Kb. 1 hete meg az egyik thassos csoportban valaki megosztott innen, a honlapról származó fotókat az egyik írásból. Konkrétan az általam készített képeket és be akarta beszélni nekem, hogy márpedig azok nem az én fotóim. Ha..ha..ha.
Balázs végigkövette a szópárbajt és be is kapcsolódott, sarokba lett szorítva a pasas, aztán másnapra törölték a képeket is meg a hozzászólásokat is.

Köszönjük!

Én követek több fórumot is. Sajnos mindenhol ugyan ez a jelenség. :(
Csak a több tagot számláló oldalakon azért még néha valaki meg-meg szólal....

gyurbal válaszolt a témára: Triccstraccs topik

Igen a divat meg a trendiség elvisz mindent. Már nem szokás gondolkodni sem. Azt gondolom ez az oldal értéket képvisel,bele fektetett munkát, szomorú ,hogy sokan nem értékelik ezt.
Sebaj akinek itt kell lennie az itt van. Nem az oldal készítőit minősíti ez az elvándorlás.

gyurbal írta: Szomorúan tapasztaltam ,hogy nagyon kevesen írnak ide pedig de jó is volt.

Szia!
Az észrevétel jogos. Sajnos a pofakönyv jelenleg mindent visz. :(
De ezt már többször, több helyen kifejtettem.

Erősen gondolkodom egy thasos.hu csoport indításásn én is, de még pamagot meg kell győznöm. :)
Illetve azért a sok értelmetlen, átgondolatlan kérdéstől is félek.
Némely ember olyt is képes megkérdezni ami evidens, pl. hogy levegőt tudok-e venni Görögországba. (Bocs, a túlzásért, de néha ez az érzésem.)
A gondolkozás teljesen kiment a divatból. :(

pamag válaszolt a témára: Triccstraccs topik

gyurbal írta: Már értem mi volt a baj ,túl hosszúkat írtam.

Jó látni valami életet ezen a fórumon! mindenki csak a facén lóg...

Időkorlát van a hozzászólásnál. Elég hosszú, de van.
Ha hosszabb szöveget ír valaki, akkor érdemes előbb szövegszerkesztőben (wordben) megírni és utána bemásolni. Egyszerűbb módszer (ha érzékelem, hogy hosszú ideig pepecseltem vele), hogy elküldés előtt kijelölöm a teljes szöveget és azt mondom az egér jobb gomb paranccsal, hogy másolás - ezután elküldöm, és ha nem jelenik meg a hozzászólás, mert túlléptem az időt, akkor csak egyszerűen bemásolom újra (egér jobb gomb beillesztés) és akkor már tudomásul veszi.
Hogy telefonon ezt hogyan... az bonyolultabb... ott érdemes talán több, de rövid hozzászólást produkálni.

Én sem tudok mit írni, hiszen régen jártam a szigeten, sőt Görögországban :( , így nincs friss információm.

Már értem mi volt a baj ,túl hosszúkat írtam.

Sziasztok
Végre tudok írni,eddig valamiért nem ment. Szomorúan tapasztaltam ,hogy nagyon kevesen írnak ide pedig de jó is volt.
Nagyon hiányzik a sziget jó pár éve nem voltam. Ráadásul a webkamera sem működik,és élménybeszámolót sem ír senki.
Na de ne szomorkodjak ,ha valamikor sikerül eljutnom ,akkor tuti írok valami nagyon frappáns élménybeszámolót.

Hello

Messinia válaszolt a témára: Triccstraccs topik

Sziasztok, gondoltam írok pár sort, benézek Hozzátok.
Először is Balázs, bocs, hogy végül is nem írtam meg listát, de minden fontosabb volt, és totál elfelejtkeztem róla. Végül is csak pár apróbb dologgal szemeztem, nem égetően szükséges egyik sem - csak görög. :)
Mindjárt kezdődik a suli, a helyem még megvan (olyan amilyen, a kollégák imádnivalóak, a gyerekanyag katasztrófa...Borsod, pici falusi iskola, ez mindent elmond szerintem), bár ha lenne jobb, mondjuk egy középiskolában, akkor váltanék, de egyelőre nincs.
Két-három éven belül költözni szeretnénk (kb. Gyöngyös vonalától Nyugatra), majd ahol lesz állásom, plusz megfizethetőek a házak. :) Itt Borsodban egyre rosszabb a helyzet, nem célunk itt leélni az életünket....
Remélem mindenki jól van! Puszi! :)

kiflic válaszolt a témára: Triccstraccs topik

Mi is megnéztük :) Ráadásul Petivel,akit elöször vittünk magunkkal moziba.Az elsö részt imádja,lelkesen énekelget,/nyaralásra ABBA Cd-vel utazunk :)/igy gondoltam,megpróbáljuk.Nekem tetszett a film,bár egyet kell értsek Balázzsal,a szinek nem igaziak,na de Vis meg sem közeliti szinekben Skopelost,talán ezért.

Mi is megnéztük múlt héten.
Minden úgy van, ahogy Honey írta.
De én nem néztem az órámat. ;)
Nekem valahogy a színek nem voltak az igaziak, de nem tudom, hogy a mozi vagy más tehet róla. Várom a BlueRay megjelenést, hogy letölthető legyen és a TV-ben is megnézhessem, hogy mi a színhiánynak az oka.

Tegnap megnéztük a moziban a Mamma mia 2. részét.
Ha valaki, hát akkor én elfogult vagyok az első rész miatt. Imádom az Abbát, a film történetét, tele van ragyogó színészekkel és az i-n a pont az, hogy persze Görögországban játszódik ( a 2. részről tudjuk, hogy nem ott forgatták, de azért ott játszódik a történet).
A második részt a sok spoiler ellenére vagy éppen azért nagyon vártam, de az éppen aktuális mézes-munkánk miatt hamarabb nem tudtuk megnézni.
Nem lövöm le a poént, mindenki nézze meg, aki szeretné, mert érdemes.
Elfogultságom ellenére az első fél órában 2x is megnéztem az órámat.... szóval a film első része igen gyenge, de a második felében felhozzák a szintet: jön a pörgés, jönnek a remek dalok, visz a sztori. Van sok poén most is és persze a könnyek is kibuggyantak a végén ... nem csak az én szememből, de a körülöttem ülők is szipogtak kicsit. Ezt a részt kicsit túltolták a rendezők, nem hiányzott ez az érzelmi löket a sok vidámság után - legalábbis nekem nem. Összességben jó volt, de nekem nem múlta felül az első részt.
Ennek ellenére azt hiszem megnézem még párszor a filmet. :)

Kedves Katalinok!

Boldog névnaot kívánok Nektek!

És egyúttal köszönjük, hogy meghagytátok a fehér karácsony lehetőségét. :)

suvimarta válaszolt a témára: Triccstraccs topik

Nagyon nagyon boldog születésnapot Àgi!!!Sok tartalmas utat,erőt és egészséget kìvànunk Neked!!!

Isten éltessen UAGI!!!!!! :)

uagi52!

Boldog születésnapot kívánok!

Ez a fórum már nem támogatja a születésnapok kiírását, de a facebookon kilestem. :)

Mire eljön a Mikulás, minden "összerázódik" mindennek megtalálod a helyét, idejét. Adj egy puszit Tomika talpára,-helyettem is. Kivánok nektek egészséget, nyugodt, szeretetteljes életet. Mi, Zsuzsival már azon eszelünk, jövőre hová menjünk nyaralni, és főleg,- hogy mikor, - mert jövő jun.-ba megint vizsgázik a lányom, már a 3. OKJ-s sulit végzi. Idén 2-szer is voltunk Go-ban, jun. közepén Thasos, Potámia, Pontios, 7éj. Júl-ban, a kötelező munkahelyi leálláskor last-minute, Kassandra, Nea Potidea. Utóbbi is érdekes hely, 3 oldalról körbeveszi a tenger. Kisebb csendesebb hely, hosszú homokos strand, közelben többféle archeológiai látnivaló,és Neo Mudania ,-egy nagyobb város. Evián még nem voltunk, talán érdemes volna megnézni, viszont jó hosszú buszozás. Jövőre már ti is mehettek Mo-on valami közelebbi helyre nyaralni. Minden jót Nektek.

suvimarta válaszolt a témára: Triccstraccs topik

Dràga Àgi,igen még a régi cìm a jó, én is sokat gondoltam ràtok ,most valóban nincs semmi màsra energiàm csak a fogatlan kis ördögömre:) :)

Gondoltunk rátok, emlegettünk benneteket a szombati találkozón. Babázzál, most annak van az ideje, jövőre meg gyere a találkozóra!!! Minden jót kivánunk, millió puszi:U.Ági. Lakás-címed még a régi?(3 évvel ezelőtti van meg) Én tel:62/630-392.

Oldalmegjelenítési idő: 0.223 másodperc
endeel