file Triccstraccs topik

balazsh válaszolt a témára: Triccstraccs topik

Nos, nem itt válaszolt, de kitiltottam cserrobit a fórumról.
Próbálkozott facebookon személyesen, az ottani csoportban, majd messengeren üzengetett.
Besokaltam......

Ha valaki a törzstagok közül mindenáron szeretné, hogy visszavegyem, akkro itt írja meg és megteszem!
Köszönöm!

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

cserrobi írta: Nem tudom mi gondod volt az ezelőtti posztommal,de remélem az oldal gazdája ránéz. Semmi sértő nem volt benne.

Bocsánat mindenkitől, hogy etetem a trollt.

Ha valaki nem ismeri az előzményeket, és csak azt a két mondatot olvassa, akkor valóban nincs. De a smile-kkal és az előzmények ismeretében már van.
Ha nem értetted az előző hozzászólásomat, "Ha másként indítanál, akkor talán, de így esélytelen.", akkor kifejtem: Kérj bocsánatot azoktól, akiket megsértettél és utána próbálj meg hozzánk szólni!

De kérlek ne itt intézd a bocsánatkérést, mert még egy hozzászólás és ki leszel tiltva!

A facebookon meg ne jelölgess ismerősnek! Úgy tudom Te töröltél anno, akkor most minek erőlködsz?

Ha az oldal gazdája alatt Ágit érted, akkor pedig hidd el, mindenben egyetért velem. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

cserrobi válaszolt a témára: Triccstraccs topik

balazsh írta: Kérlek ne válaszolj!

Nem tudom mi gondod volt az ezelőtti posztommal,de remélem az oldal gazdája ránéz. Semmi sértő nem volt benne.

cserrobi írta: Ez is egy hozzáállás.

A saját oldalaid nem működnek? Unatkozol? Jobb helyet nem találsz?

Egyébként igen, ez is egy hozzáállás.
Ha másként indítanál, akkor talán, de így esélytelen.

Kérlek ne válaszolj!

cserrobi válaszolt a témára: Triccstraccs topik

Ez is egy hozzáállás.

Hopp, egy hozzászólás eltünt. :)
Szerintem senkinek nem fog hiányozni. ;)

Honey válaszolt a témára: Triccstraccs topik

A hétvégén Szegeden voltunk. Kis bőrönddel indultunk útnak, hátha nem lesz kedvünk hazajönni és ott alszunk egy panzióban. (Gyerek tanul a vizsgákra, ott - az albérletben - nem akartunk zavarni).
Szép a város, van óriáskerék, ahová potom 1800 Ft-ért fel lehet ülni, megy jó gyorsan 3 kört és kész. A kivilágított Szeged csodás, a karácsonyi vásárok is nagyon jól szervezettek. No és az epres forralt bor.... hú, az nagyon finom....

Mi lenne???
Hát akkor nagyon jó lenne. ;)

pamag válaszolt a témára: Triccstraccs topik

(loptam...)

Aranyosi Ervin: Mi lenne, ha a karácsony...

Mi lenne, ha a Karácsony, a szeretetről szólna?
Ha minden ember szívében egy apró gyertya volna?
Mi lenne, ha meggyújtanánk, s fénye mást elérne?
Mi lenne, ha a fény körül mindenki elférne?

Mi lenne, ha így, közösen, őriznénk a lángot,
szeretettel beragyognánk az egész világot?
Az ajándék, a szeretet, s a kedvesség lenne,
ha világunk Karácsonykor, újjá is születne.

Mi lenne, ha a Karácsony sosem érne véget?
Szeretetben és békében kezdenénk új évet?
Mi lenne, ha megváltoznánk, s emberibbé válnánk?
Mi lenne, ha meg is tennénk, nem csak megpróbálnánk?

Mi lenne, ha nem vennénk el, s megpróbálnánk adni,
s mindenkit, ki emberré lett, el tudnánk fogadni?
Mi lenne, ha megélhetnénk, mind a boldogságot,
s szeretettel jobbá tennénk az egész világot?

lovas zsuzsa válaszolt a témára: Triccstraccs topik

A hét és fél óra az brutál volt,de mi Thassoson 5 órát vártunk a hazaindulásra mert az történt, hogy a busz Bpestről kettő és fél órával később indult mert az egyik utas otthon /Gödön/ felejtette a böröndjét és megvárták hogy a férje elhozza, a soförök péntek fél háromtól vasárnap este fél hatig vezettek ebbőll hét és fé órát araszoltak /négy kilómétert/ amig átértek Morszgra.
Nekünk volt egy komoly problémánk 200 Eurosal nem tudtunk vásárolni az Achilionhoz közel levő S. Marketbe kb20,30 E. akartun vásárolni de nem fogadták el a pénz, bementünk Limenasba az Euro Bankba ott sem vátották fel Nemcsak az 500-as jelent problémát már a 200-as is, itthon hallottuk hogy Francia országba a 100-ast is ugy fogadták el hogy bankjegy vizsgálót hoztak és úgy. A nyaralás jó volt,igaz a tömeg íszonyú, nagyon sok a román, hát azoknak van még mit pótolni vezetésből, viselkedésből, az volt a jó hogy a nyugati partok beach-in nagyon kevesen vannak pedig ott is homokos part,de bőven van árnyék szép tiszták a strandok. Nagyon rosszvolt hogy hiába vettünk bérbe jeepet nem tudDe volttunk a Márvány partra sem az Ypsariora felmenni.de voltunk a Metelia feletti bányába.

Döbbenet a 7 órás várakozás! Mi még a szigeten vagyunk.
Mivel mindig főszezonban nyaralunk, most igy aug. végén nekem kifejezetten jól esik,hogy nincs a megszokott nagy tömeg.
Persze azért a felkapottabb helyeken igen magas a népesség,de pár napja a sk. mariesi strandon alig voltunk és tegnap a Pachi beachen se volt tömeg.

uagi52 válaszolt a témára: Triccstraccs topik

Tegnap du hazaérkeztünk Thasosról. Lov.Zsu.-ékkal sokat kirándultunk,terepjáróval. Kifelé probléma nélkül kiértünk. Minden nagyon jó és szép volt, a koronát minderre a vitorlás-hajós minitalálkozó tette.Ilyenkor még sose' voltunk ott, rengetegen vannak, főleg görögök. Hazafelé a szerb-magyar határon 7 azaz hét órát vártunk,ez erősen megviselt. Hamarosan csak a szépre fogok emlékezni.Üdv nektek.

kiflic válaszolt a témára: Triccstraccs topik

A multkor pont igy jártam én is.Egy kint élö hölgy tett fel képeket panágiai utcáról-az utca ahol lakom/vagy valami ilyesmi cimmel/és közte volt az én fotóm is a lila lopótökös/biztos tudjátok,melyik :) házról.Nem szóltam,de elgondolkodtam,hogy feliratozni kellene a képeimet,hogy ez máskor ne történjen meg.

balazsh írta: Tényleg törölték? Nem is néztem.
Valahogy nem volt kedvem abbahagyni a kötekedést a fószerral. :)...

Igen, törölte. Aztán pár utána jövő hozzászólás kissé értelmetlenné vált :) De szerintem nem az admin törölte, hanem a pasi a saját hozzászólását és az arra érkezett reakciókat. Az admin abban a csoportban nem sokat van jelen, nem szokott nagyon rendezkedni.

Honey írta: Balázs végigkövette a szópárbajt és be is kapcsolódott, sarokba lett szorítva a pasas, aztán másnapra törölték a képeket is meg a hozzászólásokat is.

Tényleg törölték? Nem is néztem.
Valahogy nem volt kedvem abbahagyni a kötekedést a fószerral. :)
Nem tudom ki lehet, de a google-t jól használja az tuti.
Szeretem a naponta rendszeresen a valahol talált képet megosztó embereket........
;)

Sajnos elég kevesen vagyunk, akik próbáljuk életben tartani ezt a fórumot. Ahol tehetem, ajánlom a honlapot, mert egy hatalmas kulturális értéket képviselnek az itt fellelhető információs anyagok. A Fb felszippant minden olyan lusta, értelmileg terhelt embert is, akik akkora sületlenségeket tudnak kérdezni, hogy néha úgy-de úgy hozzászólnék valami nem túl kedveset. De inkább nem teszem ki magam az utána jövő arroganciának. Az olyan kérdésfeltevésen azonban már sírva röhögök, amikor vki megkérdezi, hogy "Szerbiában és Macedóniában hol lehet tankolni?" Na hol bakkar, hol? Benzinkúton! Anyám borogass. Értem én, hogy mit akar kérdezni, de miért nem lehet megfogalmazni. Hülye kérdésre hülye választ lehet adni.... Volt is aki megtette és megírta zsigerből ugyanezt....
A másik kedvencem, amikor olyan osztja az észt és hirdeti az okosságokat, aki még sosem járt pl. a szigeten. De ő aztán mindent megoszt, meg válaszol mindenre. A minap pont valaki sorozatos posztjai után jöttem rá, hogy még sohasem járt az adott helyen.
Kb. 1 hete meg az egyik thassos csoportban valaki megosztott innen, a honlapról származó fotókat az egyik írásból. Konkrétan az általam készített képeket és be akarta beszélni nekem, hogy márpedig azok nem az én fotóim. Ha..ha..ha.
Balázs végigkövette a szópárbajt és be is kapcsolódott, sarokba lett szorítva a pasas, aztán másnapra törölték a képeket is meg a hozzászólásokat is.

Köszönjük!

Én követek több fórumot is. Sajnos mindenhol ugyan ez a jelenség. :(
Csak a több tagot számláló oldalakon azért még néha valaki meg-meg szólal....

gyurbal válaszolt a témára: Triccstraccs topik

Igen a divat meg a trendiség elvisz mindent. Már nem szokás gondolkodni sem. Azt gondolom ez az oldal értéket képvisel,bele fektetett munkát, szomorú ,hogy sokan nem értékelik ezt.
Sebaj akinek itt kell lennie az itt van. Nem az oldal készítőit minősíti ez az elvándorlás.

gyurbal írta: Szomorúan tapasztaltam ,hogy nagyon kevesen írnak ide pedig de jó is volt.

Szia!
Az észrevétel jogos. Sajnos a pofakönyv jelenleg mindent visz. :(
De ezt már többször, több helyen kifejtettem.

Erősen gondolkodom egy thasos.hu csoport indításásn én is, de még pamagot meg kell győznöm. :)
Illetve azért a sok értelmetlen, átgondolatlan kérdéstől is félek.
Némely ember olyt is képes megkérdezni ami evidens, pl. hogy levegőt tudok-e venni Görögországba. (Bocs, a túlzásért, de néha ez az érzésem.)
A gondolkozás teljesen kiment a divatból. :(

pamag válaszolt a témára: Triccstraccs topik

gyurbal írta: Már értem mi volt a baj ,túl hosszúkat írtam.

Jó látni valami életet ezen a fórumon! mindenki csak a facén lóg...

Időkorlát van a hozzászólásnál. Elég hosszú, de van.
Ha hosszabb szöveget ír valaki, akkor érdemes előbb szövegszerkesztőben (wordben) megírni és utána bemásolni. Egyszerűbb módszer (ha érzékelem, hogy hosszú ideig pepecseltem vele), hogy elküldés előtt kijelölöm a teljes szöveget és azt mondom az egér jobb gomb paranccsal, hogy másolás - ezután elküldöm, és ha nem jelenik meg a hozzászólás, mert túlléptem az időt, akkor csak egyszerűen bemásolom újra (egér jobb gomb beillesztés) és akkor már tudomásul veszi.
Hogy telefonon ezt hogyan... az bonyolultabb... ott érdemes talán több, de rövid hozzászólást produkálni.

Én sem tudok mit írni, hiszen régen jártam a szigeten, sőt Görögországban :( , így nincs friss információm.

Már értem mi volt a baj ,túl hosszúkat írtam.

Sziasztok
Végre tudok írni,eddig valamiért nem ment. Szomorúan tapasztaltam ,hogy nagyon kevesen írnak ide pedig de jó is volt.
Nagyon hiányzik a sziget jó pár éve nem voltam. Ráadásul a webkamera sem működik,és élménybeszámolót sem ír senki.
Na de ne szomorkodjak ,ha valamikor sikerül eljutnom ,akkor tuti írok valami nagyon frappáns élménybeszámolót.

Hello

Messinia válaszolt a témára: Triccstraccs topik

Sziasztok, gondoltam írok pár sort, benézek Hozzátok.
Először is Balázs, bocs, hogy végül is nem írtam meg listát, de minden fontosabb volt, és totál elfelejtkeztem róla. Végül is csak pár apróbb dologgal szemeztem, nem égetően szükséges egyik sem - csak görög. :)
Mindjárt kezdődik a suli, a helyem még megvan (olyan amilyen, a kollégák imádnivalóak, a gyerekanyag katasztrófa...Borsod, pici falusi iskola, ez mindent elmond szerintem), bár ha lenne jobb, mondjuk egy középiskolában, akkor váltanék, de egyelőre nincs.
Két-három éven belül költözni szeretnénk (kb. Gyöngyös vonalától Nyugatra), majd ahol lesz állásom, plusz megfizethetőek a házak. :) Itt Borsodban egyre rosszabb a helyzet, nem célunk itt leélni az életünket....
Remélem mindenki jól van! Puszi! :)

kiflic válaszolt a témára: Triccstraccs topik

Mi is megnéztük :) Ráadásul Petivel,akit elöször vittünk magunkkal moziba.Az elsö részt imádja,lelkesen énekelget,/nyaralásra ABBA Cd-vel utazunk :)/igy gondoltam,megpróbáljuk.Nekem tetszett a film,bár egyet kell értsek Balázzsal,a szinek nem igaziak,na de Vis meg sem közeliti szinekben Skopelost,talán ezért.

Oldalmegjelenítési idő: 0.260 másodperc
endeel