file Triccstraccs topik

kisborsikatalin válaszolt a témára: Re: Triccstraccs topik

Igen, sokunkat rabul ejtett a sziget. Kicsit szomorú vagyok ha találkozom olyannal, akinek nem tetszett, sőt olvastam olyat is, hogy unalmas volt. De tudom, hogy nem Thassosszal van baj, hanem azoknak az embereknek a szívük, lelkük zárva van, vagy csak kicsit van nyitva.

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

pamag válaszolt a témára: Re: Triccstraccs topik

gyurbal írta: .......................itt hagy egy darabot a szívéből. Velem sem volt másképp és azóta is húz oda vissza, ez honvágy nincs kétségem.
Szeretlek Thassos!

:wink2: :Thassos-fan:

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

gyurbal válaszolt a témára: Re: Triccstraccs topik

Nézem a webkamerát........ A parton alig látni napernyőket,embert pedgi sehol. Csend és nyugalom,a sziget egy másik arca éles kontaszt a nyári nyüzsgéshez képest. A nap süt a víz szinte mozdulatlan. Tagadhatatlanul szerelmes vagyok a helybe,meggyőződésem aki egyszer itt jár az itt hagy egy darabot a szívéből. Velem sem volt másképp és azóta is húz oda vissza, ez honvágy nincs kétségem.
Szeretlek Thassos!

uagi52 írta: Szomorú vagyok, elpusztult az öreg labradorom, este nem akart enni, 14-15 éves volt, régen együtt aludtunk,sok mindent együtt értünk meg.Emlékét megőrzöm. Más:lesz-e őszi találkozó?

Óóóóó...
Osztozom a gyászodban. Társaink, családtagok ők is - már aki úgy tekint rájuk.
Most már az örök vadászmezőkön jobb lesz neki!

Találkozó: Hát legyen!
Ja igen, nyitni kell neki új topikot, mindjárt nyitok.

uagi52 válaszolt a témára: Re: Triccstraccs topik

Szomorú vagyok, elpusztult az öreg labradorom, este nem akart enni, 14-15 éves volt, régen együtt aludtunk,sok mindent együtt értünk meg.Emlékét megőrzöm. Más:lesz-e őszi találkozó?

Bocsánat, Balázs :lol:

balazsh válaszolt a témára: Re: Triccstraccs topik

Én sem tüntem el! Minden nap többször ránézek az oldalra, csak írni nincs energiám. Azért a háttérben dolgozom is az oldalon, de azt (ha jól dolgozok) nem veszitek észre. Többször is van frissítés az oldalt működtető Joomla rendszeren és a hozzá tartozó bővítményeken. Mikor vége a szezonnak, akkor a fórumot kell majd frissítenem....
A melóhelyen és itthon is sok a dolog, meg még csinálunk is magunknak.....
Meg ugye mindjárt itt van október 4., az idei nagy kihívásom napja.
Készülök a maratonra. Heti 3-4 este futok, hétküznapokon 10-12 km-t, hétvégén 20+-t. Holnap vár rám a felkészüés leghosszabb távja, ami 30 km.

No de nem panaszkodok.
Szép hétvégét Nektek!

bocsika írta: Na hát sziasztok!

Én sem vesztem el csak kicsit.Voltak gondok,de megoldottuk,voltak szép napok azokat élveztük.Talán a legnagyobb hír hogy újra dolgozom hétfőtől sportszervezőként.Közben megjártuk Erdély gyönyörű tájait, egy hosszú hétvégére még Pécset is meglátogattuk készülünk az iskolába újra. Próbálom megtalálni magamat az új helyemen.Nem felejtettem a beszámolót sem meglesz az is ! Téli estéken jó lesz a nyárról emlékezni.

Hova a frászba tűnt el, amit tegnap írtam hozzászólást??? (Lehet, hogy csak az előnézetre kattintottam, a küldésre nem? :dilinyós: )

Bocsika, de jó!
Örülök Veled!
És kíváncsiak vagyunk!
:ölel: :wink2: :pápá:

bocsika válaszolt a témára: Re: Triccstraccs topik

Na hát sziasztok!

Én sem vesztem el csak kicsit.Voltak gondok,de megoldottuk,voltak szép napok azokat élveztük.Talán a legnagyobb hír hogy újra dolgozom hétfőtől sportszervezőként.Közben megjártuk Erdély gyönyörű tájait, egy hosszú hétvégére még Pécset is meglátogattuk készülünk az iskolába újra. Próbálom megtalálni magamat az új helyemen.Nem felejtettem a beszámolót sem meglesz az is ! Téli estéken jó lesz a nyárról emlékezni.

joska írta:

pamag írta:
A legöregebb európai fa a Pindosz-hegységben él:

www.origo.hu/tudomany/20160822-a-legoregebb-elo-fa-europaban.html - www.origo.hu/tudomany/20160822-a ... paban.html

És e módszer alapján hogy határozza meg a tudós társaság annak az olajfának a korát, amelynek a belsejében elfér egy család a megteritett ebédlőasztallal?

:roll: :dilinyós:
Háááát.... ahogy már viccet is csináltak belőle: brit tudósok megállapították, hogy... ... hogy van ami érdekli őket és van, ami nem :lol: :igen:

joska válaszolt a témára: Re: Triccstraccs topik

pamag írta:

www.origo.hu/tudomany/20160822-a-legoregebb-elo-fa-europaban.html - www.origo.hu/tudomany/20160822-a ... paban.html

És e módszer alapján hogy határozza meg a tudós társaság annak az olajfának a korát, amelynek a belsejében elfér egy család a megteritett ebédlőasztallal?

Na most ezt nem tudom, melyik topikba írjam...

vikso válaszolt a témára: Re: Triccstraccs topik

Bocsánat a honlap szerkesztőjétől, hogy ki- be lépkedek, de a volt Picassa és Google megvált, ezért keresnem kellet másik megoldást a képfeltöltésre. Talán sikerül :D

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13775948_1160988783940090_4943824975015821880_n.jpg?oh=1f006202fba9e48f13736b234cc3e8f8&oe=58318C2E

kissas57 válaszolt a témára: Re: Triccstraccs topik

Kalimera, lehet egy olyan kérésem Potámiában időzők felé, hogy beszámolnak az aktuális napernyő+talp árfolyamáról? (nem a parton felállított bérlése érdekel, mert véreb is lesz)

Efharisto :Thassos-fan:

Magdikám! Utólag is boldog szülinapot, persze hogy isteni volt, a víz nagyon meleg, a homok nagyon puha, ha most lehetne, akár 2 óra múlva buszra szállnék, visszamennék....

uagi52 írta: .......................................... amúgy ma reggel 1/2 9-re hazaértünk, épségbe-egészségbe, Rögtön írtam egy hosszabb beszámolót, de úgy látom nem ment el. majd írok egy újat! Üdv: U.Ági

Isten hozott itthon! :D
Jó volt, ugye? :D

Hozzászólás:
Ha hosszabb a szöveg, jobb, ha előtte sima szövegként word-ben írod meg és bemásolod a hozzászólás ablakába.
Ha mindjárt a hozzászólás ablakba írod, akkor mire végzel, az időkorlát miatt esetleg már nem fogadja el a rendszer. Ha hosszú ideig írtál, akkor az elküldésre kattintás helyett először jelöld ki az írt szöveget, aztán az egér jobb billentyűvel kattints rá, akkor kijön a menüben az, hogy másolás, kattints arra, hogy másolás, és ha nem megy el a szöveg, akkor ezt egy új hozzászólás-ablakba - ismét egér jobb billentyű - be tudod illeszteni egyben.

Órám nem vala ott, kb 1/2 11 és 1/2 12 között ott voltam, mólón, ugráló sziklán, többször is integettem, amúgy ma reggel 1/2 9-re hazaértünk, épségbe-egészségbe, Rögtön írtam egy hosszabb beszámolót, de úgy látom nem ment el. majd írok egy újat! Üdv: U.Ági

vikso válaszolt a témára: Re: Triccstraccs topik

Honey írta: Nézte valaki uagit, ahogy integet? Nekem nem jön be a webkamera, mert megint újra kellett telepíteni a gépet és vmi bővítmény hiányzik hozzá.

Beállítottam az időpontot, néztem is, de integetőt nem láttam :?

Ez a bővítmény téma nekem is ismerős, valahogy sikerült megoldani, de nem tudnám elmondani hogyan :D

Honey válaszolt a témára: Re: Triccstraccs topik

Nézte valaki uagit, ahogy integet? Nekem nem jön be a webkamera, mert megint újra kellett telepíteni a gépet és vmi bővítmény hiányzik hozzá.

Messinia válaszolt a témára: Re: Triccstraccs topik

Ági, Kati, jó utat Nektek, és persze jó nyaralást - de hát ez Thassoson eleve adott... :)
Attól még, hogy mi nem oda megyünk, folyton a thassosi webkamerát lesem. Mi jövő hét kedden indulunk, remélem a gyerkőc jól birja az utat, elvégre ez csak 7 óra lesz... :)

lovas zsuzsa válaszolt a témára: Re: Triccstraccs topik

pamag írta: Jó utat mindenkinek!

Egyetek helyettem kardhalat! Olyan finom... :nyálcsorgató:
Most találtam egy cikket a kardhalról:
www.origo.hu/tudomany/20160707-kardhal-viztaszito-reteg-hidrodinamika-felfedezes-vilagtenger.html - www.origo.hu/tudomany/20160707-k ... enger.html

Mi Karpathoson naphalat ettünk az is csodálatos volt, hal suvlakit kardhalból csináltak pazar volt!

Jó utat mindenkinek!

Egyetek helyettem kardhalat! Olyan finom... :nyálcsorgató:
Most találtam egy cikket a kardhalról:
www.origo.hu/tudomany/20160707-kardhal-viztaszito-reteg-hidrodinamika-felfedezes-vilagtenger.html - www.origo.hu/tudomany/20160707-k ... enger.html

lovas zsuzsa válaszolt a témára: Re: Triccstraccs topik

uagi52 írta: Köszönöm, a fél házat becsomagoltam,( mit is kéne kivenni, ne legyen ilyen nehéz) Úgy tudom a hivatalos integető nem működik, de vasárnap 11 órakor ott leszek a mólón vagy az ugrálós sziklán!!! Így jó lesz? Üdv:U.Ági.

Figyelünk! Jó utat! Ágit ölelgesd meg helyettünk!Mobil számos írd meg küldünk SMS ha látunk!

Köszönöm, a fél házat becsomagoltam,( mit is kéne kivenni, ne legyen ilyen nehéz) Úgy tudom a hivatalos integető nem működik, de vasárnap 11 órakor ott leszek a mólón vagy az ugrálós sziklán!!! Így jó lesz? Üdv:U.Ági.

Oldalmegjelenítési idő: 0.314 másodperc
endeel