file Triccstraccs topik

pamag válaszolt a témára: Re: Triccstraccs topik

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13775948_1160988783940090_4943824975015821880_n.jpg?oh=1f006202fba9e48f13736b234cc3e8f8&oe=58318C2E

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

kissas57 válaszolt a témára: Re: Triccstraccs topik

Kalimera, lehet egy olyan kérésem Potámiában időzők felé, hogy beszámolnak az aktuális napernyő+talp árfolyamáról? (nem a parton felállított bérlése érdekel, mert véreb is lesz)

Efharisto :Thassos-fan:

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

uagi52 válaszolt a témára: Re: Triccstraccs topik

Magdikám! Utólag is boldog szülinapot, persze hogy isteni volt, a víz nagyon meleg, a homok nagyon puha, ha most lehetne, akár 2 óra múlva buszra szállnék, visszamennék....

uagi52 írta: .......................................... amúgy ma reggel 1/2 9-re hazaértünk, épségbe-egészségbe, Rögtön írtam egy hosszabb beszámolót, de úgy látom nem ment el. majd írok egy újat! Üdv: U.Ági

Isten hozott itthon! :D
Jó volt, ugye? :D

Hozzászólás:
Ha hosszabb a szöveg, jobb, ha előtte sima szövegként word-ben írod meg és bemásolod a hozzászólás ablakába.
Ha mindjárt a hozzászólás ablakba írod, akkor mire végzel, az időkorlát miatt esetleg már nem fogadja el a rendszer. Ha hosszú ideig írtál, akkor az elküldésre kattintás helyett először jelöld ki az írt szöveget, aztán az egér jobb billentyűvel kattints rá, akkor kijön a menüben az, hogy másolás, kattints arra, hogy másolás, és ha nem megy el a szöveg, akkor ezt egy új hozzászólás-ablakba - ismét egér jobb billentyű - be tudod illeszteni egyben.

Órám nem vala ott, kb 1/2 11 és 1/2 12 között ott voltam, mólón, ugráló sziklán, többször is integettem, amúgy ma reggel 1/2 9-re hazaértünk, épségbe-egészségbe, Rögtön írtam egy hosszabb beszámolót, de úgy látom nem ment el. majd írok egy újat! Üdv: U.Ági

vikso válaszolt a témára: Re: Triccstraccs topik

Honey írta: Nézte valaki uagit, ahogy integet? Nekem nem jön be a webkamera, mert megint újra kellett telepíteni a gépet és vmi bővítmény hiányzik hozzá.

Beállítottam az időpontot, néztem is, de integetőt nem láttam :?

Ez a bővítmény téma nekem is ismerős, valahogy sikerült megoldani, de nem tudnám elmondani hogyan :D

Honey válaszolt a témára: Re: Triccstraccs topik

Nézte valaki uagit, ahogy integet? Nekem nem jön be a webkamera, mert megint újra kellett telepíteni a gépet és vmi bővítmény hiányzik hozzá.

Messinia válaszolt a témára: Re: Triccstraccs topik

Ági, Kati, jó utat Nektek, és persze jó nyaralást - de hát ez Thassoson eleve adott... :)
Attól még, hogy mi nem oda megyünk, folyton a thassosi webkamerát lesem. Mi jövő hét kedden indulunk, remélem a gyerkőc jól birja az utat, elvégre ez csak 7 óra lesz... :)

lovas zsuzsa válaszolt a témára: Re: Triccstraccs topik

pamag írta: Jó utat mindenkinek!

Egyetek helyettem kardhalat! Olyan finom... :nyálcsorgató:
Most találtam egy cikket a kardhalról:
www.origo.hu/tudomany/20160707-kardhal-viztaszito-reteg-hidrodinamika-felfedezes-vilagtenger.html - www.origo.hu/tudomany/20160707-k ... enger.html

Mi Karpathoson naphalat ettünk az is csodálatos volt, hal suvlakit kardhalból csináltak pazar volt!

Jó utat mindenkinek!

Egyetek helyettem kardhalat! Olyan finom... :nyálcsorgató:
Most találtam egy cikket a kardhalról:
www.origo.hu/tudomany/20160707-kardhal-viztaszito-reteg-hidrodinamika-felfedezes-vilagtenger.html - www.origo.hu/tudomany/20160707-k ... enger.html

uagi52 írta: Köszönöm, a fél házat becsomagoltam,( mit is kéne kivenni, ne legyen ilyen nehéz) Úgy tudom a hivatalos integető nem működik, de vasárnap 11 órakor ott leszek a mólón vagy az ugrálós sziklán!!! Így jó lesz? Üdv:U.Ági.

Figyelünk! Jó utat! Ágit ölelgesd meg helyettünk!Mobil számos írd meg küldünk SMS ha látunk!

Köszönöm, a fél házat becsomagoltam,( mit is kéne kivenni, ne legyen ilyen nehéz) Úgy tudom a hivatalos integető nem működik, de vasárnap 11 órakor ott leszek a mólón vagy az ugrálós sziklán!!! Így jó lesz? Üdv:U.Ági.

Honey válaszolt a témára: Re: Triccstraccs topik

Kisborsikati, uagi! Jó utat, szép és élménygazdag nyaralást Nektek!

kisborsikatalin válaszolt a témára: Re: Triccstraccs topik

vikso írta: ...
Jó utat, jó nyaralást, vidám időtöltést kisborsikatalinnak is :D

Köszi, már nagy az izgalom!

vikso válaszolt a témára: Re: Triccstraccs topik

uagi52, lesz integetés az integető mólóról? Néznénk :!:

Jó utat, jó nyaralást, vidám időtöltést kisborsikatalinnak is :D

Ági! Nálatok mindenütt jó, a hűs habok, a gyönyörű zöld-barna hegyek,szépséges falvaitok, kirándulóhelyeitek akármelyik szállásról elérhetőek. Kicsit mindig félek az ismeretlentől,de vágyok az újakra, de te úgyse engedsz elveszni-eltévedni!!!Üdv: Drusza Ági.

Ági válaszolt a témára: Re: Triccstraccs topik

Imádlak benneteket! :D
Jaj de jó, hogy jöttök vidámítani. Most mindenki barát barát hazament és egyedül vagyok...
Ági kicsi, és vékony, de annál súlyosabb. Nagy a lelke!!!
Hiányozni fog neki a Pontios szállás, de jobb lesz a Panoráma. És kell ennyi váltás!
Ági szállása Skála Panagia Hotel Princes elágazástól felfelé 200 méter távolságra az elágazástól. A kemping partszakasz strandja tartozik szállásához.

uagi52 írta: Lovas Zsu.-nak: Címet juttass el hozzám! Kisborsikatalinnak: Majd ti megismertek bennünket, 2 kicsi 140és150cm-es nő, de ha megírod milyen márkájú az autótok, a lányom minden autót ismer. Üdv:Blahóné Ungár Ágnes.

Szia Ungár Ági! Ford S max, kék, de a partra gyalog megyünk, mert kb. 300-400 m rt kell gyalogolni. Úgyhogy majd keresem a két apró hölgyet. :) Addig is jó készülődést! Facebook-on láttalak, ismerősök vagyunk :)

Lovas Zsu.-nak: Címet juttass el hozzám! Kisborsikatalinnak: Majd ti megismertek bennünket, 2 kicsi 140és150cm-es nő, de ha megírod milyen márkájú az autótok, a lányom minden autót ismer. Üdv:Blahóné Ungár Ágnes.

Helló druszám! Megyünk, kitört az utazási láz, Panoráma, 2-en Zsuzsival. Még soha nem voltunk főszezonba, egy nagy közös éjszakai fürdőzés jó volna!! Itthon sok bepótolni való munka, sok szervezés-intézés, majd ott kipihenem! Sok puszi:U.Ági.

Uági!
Nekem kell császárfa mag!Rakd el majd nyaralás után eljuttatod, most a nyaralásrsa koncetrálj. Jó nyaralást!

uagi52 írta: Kisborsikatalinnak? találkozzunk 12.-én kedden este 8-kor a Skála Potamia kikötőnél, a régi kőépület előtt (Múzeum, közösségi ház, régen hajójavító). Írj vissza!! Jut eszembe, mi tavaly összefogva egy házaspárral, béreltünk egy autót, bejártuk a szigetet. Ha van hely 2 főnek, betársulnánk egy közös kirándulásba.Piac csak hétfőn van! Üdv:U.Ági, Zsuzsi.

Helló Ági, Zsuzsi!
Ok. Tudom hol van, az keddi nap.Mi 2 felnőtt gyerekkel vagyunk, meg mi ugye saját autóval leszünk. Kirándulni igazán magunk szeretünk, de mindenképpen érdemes beszélgetni, hátha van valakinek jó ötlete. Piacra minden évben elmegyünk, most is szeretnénk. Igazi forgatag. Találjuk ki, miről ismerjük meg egymást. Közeledik az indulás, kezdődik az utazási láz!!! de jó lesz!!

Ági válaszolt a témára: Re: Triccstraccs topik

uagi52 írta: Kertészkedőtársak figyelem! Szereztem Császárfa magot, több százat ,ezret, mákszemnél is kisebb, mégis milyen nagy fa lesz belőle. Aki szeretne, küldjön címet,jelezze, hogy kér, postán küldök. Próbacsíráztatás nem volt, mert ma szedtem, 8.-án utazok, nem tudom mennyi idő alatt kéne csíráznia, ma mindenesetre ültetek, majd kiderül.Üdv:U.Ági.

Helyes!!!! Ide várhatlak? A Pontis vagy a Panoráma? Zsuval jöttök?

Kertészkedőtársak figyelem! Szereztem Császárfa magot, több százat ,ezret, mákszemnél is kissebb, mégis milyen nagy fa lesz belőle. Aki szeretne, küldjön címet,jelezze, hogy kér, póstán küldök. Próbacsíráztatás nem volt, mert ma szedtem, 8.-án utazok, nem tudom mennyi idő alatt kéne csíráznia, ma mindenesetre ültetek, majd kiderül.Üdv:U.Ági.

Kisborsikatalinnak? találkozzunk 12.-én kedden este 8-kor a Skála Potamia kikötőnél, a régi kőépület előtt (Múzeum, közösségi ház, régen hajójavító). Írj vissza!! Jut eszembe, mi tavaly összefogva egy házaspárral, béreltünk egy autót, bejártuk a szigetet. Ha van hely 2 főnek, betársulnánk egy közös kirándulásba.Piac csak hétfőn van! Üdv:U.Ági, Zsuzsi.

Oldalmegjelenítési idő: 0.244 másodperc
endeel