file Triccstraccs topik

suvimarta válaszolt a témára: Re: Triccstraccs topik

Sziasztok!
Jó lesz olvasgatni a pletyis, csacsogós topikot :D én fodrásznál is hallgatni(ózni?) :D szeretek

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

kiflic válaszolt a témára: Re: Triccstraccs topik

Zsuzsa,köszi,mondom neki,hogy nézze meg Santorinit :)

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

lovas zsuzsa válaszolt a témára: Re: Triccstraccs topik

Mi a Hystorit nézzük 20 és21 óra között a földönkívüliek nyomai a földön a téma, már szóba kerültek az argosi piramisok is, na meg a Visoko-i piramisok is.Pamag tudod ez a téma mennyire izgat.

Messinia válaszolt a témára: Re: Triccstraccs topik

Ez ilyen csajos topik lesz szerintem... :)

Pamag, én a Travel chanel hiánya miatt voltam kiakadva, anyósoméknál sokat vagyok, és ők is T-homeosok, nagyon ki voltam bukva, mikor kiszedték, holott annyi vacak van még a csomagban. Csak itt tudtam nézni. Erre nemrég kiderült, hogy a tévénken bejönnek a digitális csatornák, és aközt van Travel...na azóta megnyugodott a kicsi lelkem, és most már nézem otthon. :)

Ma napoztam egy kicsit, olyan jó meleg volt...otthon a panelben úgysem tudok, csak itt anyósoméknál: :)

pamag válaszolt a témára: Re: Triccstraccs topik

Hát köszönöm a hozzám szólásokat.

Cicunak átadom a jókívánságokat :D
Egyszer visszaszámoltunk, hogy tulajdonképpen mikor is született - évekkel ezelőtt egyszer -, aztán arra jutottunk, hogy a napra pontosan nem emlékszünk, de valahogy július első felében... amikor a lányom iskolai táborban volt...

Hát tőlünk a Travelt már régebben (talán tavaly...) elvették...
Ez a T- akármicsoda, nem is tudom, most épp hogy híják. Nem nagyon akarok ugrálni más szolgáltatóhoz, mert az internetünk is erre a kábeltévére van kötve (a telefonra valamiért nem lehet, azt mondták).
Idén már nem bírtam szó nélkül és reklamáltam, hogy adják vissza az Eurosportot... de természetesen azt válaszolták, hogy közönségigény szerint változtatnak... na ja :roll: higgyem is el... :wink: Ami új csatornát betesznek, azon mindegyiken csupa foci van mindig... mintha más érdekes nem is létezne.

kiflic írta: ...........Nem akar kocsit sem motort bérelni,viszont egy helyben ülni sem a nyaralás alatt...........Mondjuk a last minute is eléggé be fogja határolni,...........

Hááát így nehéz lesz...
Akkor majd helyben kell körbejárnia a lehetőségeket. Lehet, hogy mégis fog bérelni valamit legalább egy napra...

lovas zsuzsa válaszolt a témára: Re: Triccstraccs topik

kiflic írta: Sziasztok!
Nagyon jó ötlet ez a topik :D a cicusnak boldog szülinapot, a többihez nem tudok hozzászólni,nekünk a baba miatt most csak a fürdöben van tv,ott is mindig elalszok rajta :D
A fórum kérdésekbe nem tudtam belépni,ezért itt kérdezek,hátha tudtok segiteni.Egy ismerösöm last minute utra készül nyár végén,repülövel valamelyik görög szigetre,mert a felesége ezt szeretné.Nem akar kocsit sem motort bérelni,viszont egy helyben ülni sem a nyaralás alatt.Én csak Thasost ismerem,de Ti már voltatok máshol is.Melyik az a sziget,ahol viszonylag kicsik a távolságok vagy jó a buszközlekedés.Mondjuk a last minute is eléggé be fogja határolni,de hátha szerencséje lesz.

Esetleg Santorini!Elég kicsi busz jár és gyönyörű.

kiflic válaszolt a témára: Re: Triccstraccs topik

Sziasztok!
Nagyon jó ötlet ez a topik :D a cicusnak boldog szülinapot, a többihez nem tudok hozzászólni,nekünk a baba miatt most csak a fürdöben van tv,ott is mindig elalszok rajta :D
A fórum kérdésekbe nem tudtam belépni,ezért itt kérdezek,hátha tudtok segiteni.Egy ismerösöm last minute utra készül nyár végén,repülövel valamelyik görög szigetre,mert a felesége ezt szeretné.Nem akar kocsit sem motort bérelni,viszont egy helyben ülni sem a nyaralás alatt.Én csak Thasost ismerem,de Ti már voltatok máshol is.Melyik az a sziget,ahol viszonylag kicsik a távolságok vagy jó a buszközlekedés.Mondjuk a last minute is eléggé be fogja határolni,de hátha szerencséje lesz.

Melus, én egész nap a Travel channel előtt ülök. :) Nekem ha csak az az egy csatorna lenne, akkor is ki lennék békülve vele. :) Nekünk sincs otthon Eurosportunk.
A Ti Totyika cicátok kortalan, ő örökké fog élni! :) :)

melus16 válaszolt a témára: Re: Triccstraccs topik

Szerintem is jó ötlet ez a topik, mert bármi beleférhet. :D

Pamag! Ciculinak gratula, szép kort megért. :wink: A miénk fiatalabb, de hogy pontosan mennyi, hát azt nem tudom.

Mi is ott ragadunk a tour előtt, na meg a giro se kutya. :wink: Hogy most kik közvetítenek, azt nem tudom, De a Sipi, meg kisebb Jenő idejében, kifejezetten élvezetes volt. És ajánlom Messinia figyelmébe, nem a feszes hátsójú bicajosok miatt, :wink: hanem, mert a tájak mesések, és egy jól felkészült riporter mesél is róla egy rakás dolgot. Simán felér egy jobb útifilmmel. :wink:
És melyik az a galád szolgáltató, aki elvette?
Keresgettem, de nem tudom, hol lehetne nézni ingyen. Találtam egy csomó csatornát, akik közvetítik, de abban is van fizetős, ráadásul külföldiül.
Konkrétan az Eurosportot nem tudom....

Ékszerész ügyben sincs konkrét tippem. De van valaki, akihez Anyukám jár, apróbb dolgokat is elvállal. Megemlítem neki, hogy kérdezzen rá.

Tegnaptól ott vagyok a facebookon, erre Balázs azt írja, nem tud közvetíteni, mert a szállodában nincs net. :shock: Legalábbis, egyelőre...

Szia Pamag! :)
Jó ötlet ez a topik, néha egy-egy kávézás közben jólesik egy kis dumcsi, vagy ha éppen ráér az ember. :) (én most nagyon ráérek :) )

A tour de France-t nem tudom Veled kivesézni, mert én nem nézek ilyeneket..hiába szép tájakon játszódik, nekem ez túl monoton - mármint maga a sport. :) Vízilabdát szeretek nézni néha, vagy télen a műkorcsolyát, ennyiben ki is merül azt hiszem... :) (na jó, ha pl. Olimpia van, ott minden sportágat megnézek, de hát az más ugye :) )

Viszont azt a tündéri Főparancsnok őkegyelmességét simogasd meg a nevemben, ha már így ünnepel. :)

Az Általános topikban alapvetően utazással összefüggő gondolatokat osztunk meg.
Arra gondoltam, egyéb, hétköznapi, magán keserveket és örömöket is megdumálhatunk, ha van rá olyan hely, ahol nem zavar más témát.

Nekem mindjárt van is háromféle megosztanivalóm is.

1. Születésnapot ünnepeltünk itthon - Főparancsnok őnagysága igen szép kort ért meg, immár nagykorú :D

<!-- ia0 -->IMG_0012res.jpg<!-- ia0 -->

2. Elindult a Tour de France.
Eddig évek óta néztük majdnem a teljes közvetítést - jobb, mint akármilyen útifilm, gyönyörű tájakon járnak a bicikliversenyzők, a műsorvezető meg elmeséli, éppen melyik kastélyt látjuk... Az se volt utolsó dolog, hogy az itthoni kánikulában bevackolódtunk, és néztük a havas hegyeket, meg hogy ott esik az eső és a nézők még kabátban is fáznak...
Na hát, a nemkedves szolgáltató ebben az évben elvette az Eurosport tévécsatornát, máshol meg nem közvetítik.
Nem tudjátok véletlenül, interneten lehet valahol nézni az Eurosportot? Egy helyet találtam, de az fizetős...

3. Szuvenírként hoztunk egy darab borostyánt meg még egy másik színes követ. Arra gondoltam, ajándékként tetetek rá karikát, hogy nyakláncra lehessen akasztani. Arany kellene vagy legalább aranyozott, mert a lányomnak fémallergiája van. De nem találunk ékszerészt, aki ilyen piszlicsári munkát elvállalna... :cry:
Nem ismertek valakit, aki meg tudná csinálni? akár kirándulásképpen vidékre is elmennénk... Sajnos, maradék arany (törött gyűrű vagy fél pár fülbevaló) nincs itthon, akkor talán könnyebben szóba állnának velünk... de odáig el se jutott egy beszélgetés se.
:nemtudom

pamag létrehozta a témát: Triccstraccs topik

Utazással össze nem függő esetek, hétköznapi dolgok, pletyi...

Oldalmegjelenítési idő: 0.251 másodperc
endeel