file Görög és magyar programok Magyarországon

Verus válaszolt a témára: Re: Görög programok Magyarországon

Akkor, mivel tartozom még a programokkal akkor nézzétek meg a Mydros együttes aktuális programjait is!
A honlapon szintén találtok zene letöltési lehetőséget is!
Balázs! Tényleg próbáljátok ki a Zorbas-t is Mydros-os estéken!!! Fergeteges!
www.mydros.hu/ - www.mydros.hu/

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

balazsh írta:

Verus írta: Ezt az oldalt pamag nyitotta, ugyan, mégis mindig egyedül írogatok rajta! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Pedig tehetnék fel megint görög programokat, de úgy látszik senkit nem érdekelnek!

Szerintem azért nyugodtan felteheted, szerintem sokan olvassák a fórumot, de csak kevesen írnak. :(

Egyébként, mivel nem tetted fel a programokat, szombaton este a Dionysos Étterembe megyünk (V. ker. Belgrád rkp.).
Csak hogy fájdítsam a sziveteket ide: www.taverna-dionysos.hu/ - www.taverna-dionysos.hu/ Ez a kedvenc helyünk, vagyis nekünk eddig itthon ez jött be legjobban. :D
Azért a Zorbas-t egyszer egy esti műsoros napon is ki kellene próbálni. :?

A Dyonisos is tökjó egész biztos, mert ott meg a Sirtos zenekar szokott játszani, és -ha még mindig igaz, Andreasnak a zenekar buzukisának a nevéhez fűződik.

Ehhez kapcsolódik még a zenekar honlapja is.
www.sirtos.hu/ - www.sirtos.hu/

Többek között zene letültési lehetőség is van, valamint a zenekar vasárnaponkénti táncházairől is információhoz juthattok.

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

balazsh válaszolt a témára: Re: Görög programok Magyarországon

Verus írta: Ezt az oldalt pamag nyitotta, ugyan, mégis mindig egyedül írogatok rajta! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Pedig tehetnék fel megint görög programokat, de úgy látszik senkit nem érdekelnek!

Szerintem azért nyugodtan felteheted, szerintem sokan olvassák a fórumot, de csak kevesen írnak. :(

Egyébként, mivel nem tetted fel a programokat, szombaton este a Dionysos Étterembe megyünk (V. ker. Belgrád rkp.).
Csak hogy fájdítsam a sziveteket ide: www.taverna-dionysos.hu/ - www.taverna-dionysos.hu/ Ez a kedvenc helyünk, vagyis nekünk eddig itthon ez jött be legjobban. :D
Azért a Zorbas-t egyszer egy esti műsoros napon is ki kellene próbálni. :?

Ezt az oldalt pamag nyitotta, ugyan, mégis mindig egyedül írogatok rajta! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Verus válaszolt a témára:

Aug 29 -Zorbas! www.mydros.hu/ - www.mydros.hu/

Kedvcsinálásnak nézzétek meg a fotókat!

picasaweb.google.com/mydros/ZorbasBulik - picasaweb.google.com/mydros/ZorbasBulik

Aug 24-én pedig táncház a Pecsában ! Részletek a honlapon!

www.pyrgos.hu/Beloiannisz.2008.08.16.Program/ - www.pyrgos.hu/Beloiannisz.2008.08.16.Program/
Ez itt a holnapi Belói buli, a programokkal. 19 óra után kezdődik a gr. buli!

Vajon lesz Bazi nagy Apollon buli a Zorbas.ban az idén is?! El kéne már egyszer menni...

Ági írta:

amarandos írta:

balazsh írta:

amarandos írta: Gyerekek ez eszméletlen!!! Bocsi a bakikért!!! MOst estünk haza vidékről bicajjal., és nagyon elfáradtam. Ha kiröhögtétek magatokat a bakiaimon, akkor kukkantsatok be a mellékelt linkre !!!

Ági ! Vigyázz, mert pénteken indulunk! Ugye megijedtél?!

A bakijaidat kijavíthatod, hisz a saját hozzászólásaidat szerkesztheted utólag is!
Jó utat pénteken!

Szia Balázs, megtörtént ! Nem is tudtam , hogy ilyet is lehet, amíg nem hívtad fel a figyelmemet rá!

Köszi a jókívánságot !

Vajh Te ki vagy?
Nevetem ezeket a neveket, ahogy beírtok. Sokszor azt gondolnám, hogy iskolapados ifjoncok. Majd a valóságban kiderül tiszteletteljes nagyon komoly emberek.
És ennek mindig örülök.
Megijedni nem ijedünk meg, de az tény, hogy egyre fáradtabban várjuk a vendégeket.
E munkának a visszaütője hogy nincs egy szabad pillanatunk reggel 7-éjfélig. És mindennap, és minden nap.
Mindannyian tudjuk ezt, nem panaszként mondom. Ez egy jobb, könnyebb élethez segít bennünket. 6-7 hónap amikor a vendégekkel, vendégekért élünk, utána tudunk csak a családdal foglalkozni.
Az új vendégektől mindig egy kicsit tartunk.
A visszatérő vendég kedves mosolya pedig mindig segít átvészelnünk a fáradt pillanatokat.

Szia Ági!

Már tudod, ki vagyok. Hát valóban az iskolapadot jópár évvel magam mögött hagytam. Viszont hivatásomnál fogva - mondjuk szakmai ártaomnak?! - szerintem mindig hasonló benyomást teszek azokra, akik nem ismernek ....öööööö...látatlanban természetesen...hihi

Ági válaszolt a témára:

amarandos írta:

balazsh írta:

amarandos írta: Gyerekek ez eszméletlen!!! Bocsi a bakikért!!! MOst estünk haza vidékről bicajjal., és nagyon elfáradtam. Ha kiröhögtétek magatokat a bakiaimon, akkor kukkantsatok be a mellékelt linkre !!!

A bakijaidat kijavíthatod, hisz a saját hozzászólásaidat szerkesztheted utólag is!
Jó utat pénteken!

Szia Balázs, megtörtént ! Nem is tudtam , hogy ilyet is lehet, amíg nem hívtad fel a figyelmemet rá!

Köszi a jókívánságot !

Vajh Te ki vagy?
Nevetem ezeket a neveket, ahogy beírtok. Sokszor azt gondolnám, hogy iskolapados ifjoncok. Majd a valóságban kiderül tiszteletteljes nagyon komoly emberek.
És ennek mindig örülök.
Megijedni nem ijedünk meg, de az tény, hogy egyre fáradtabban várjuk a vendégeket.
E munkának a visszaütője hogy nincs egy szabad pillanatunk reggel 7-éjfélig. És mindennap, és minden nap.
Mindannyian tudjuk ezt, nem panaszként mondom. Ez egy jobb, könnyebb élethez segít bennünket. 6-7 hónap amikor a vendégekkel, vendégekért élünk, utána tudunk csak a családdal foglalkozni.
Az új vendégektől mindig egy kicsit tartunk.
A visszatérő vendég kedves mosolya pedig mindig segít átvészelnünk a fáradt pillanatokat.

...és akkor még a Zorbas honlapja :

www.zorbastaverna.hu/ - www.zorbastaverna.hu/

Bár az előbbi oldalon is fent van a linkek között...

balazsh írta:

Jó utat pánteken!

Köszi a jókívánságot !

balazsh válaszolt a témára:

Jó utat pánteken!

Gyerekek ez eszméletlen!!! Bocsi a bakikért!!! MOst estünk haza vidékről bicajjal., és nagyon elfáradtam. Ha kiröhögtétek magatokat a bakiaimon, akkor kukkantsatok be a mellékelt linkre !!!

Kedves Fórumtársak!

A Mydros zenekar honlapján sok görög programot találtok: pl. Zenés - táncos estek a Zorbas tavernában, nyári táncházak, vidéki koncertek, mindehhez konkrét dátum, és helyszín.
És nem utolsó sorban, megint lesz Belojanniszban hajnalig tartó buli augusztus közepén. Sok görög zenekar lép fel, Görögországból hívott táncegyüttesek, a büfében görög ételek, és italok. A zene és tánc fellépések után pedig hajnalig tartó össznépi tánc Bello főterén - különböző görög zenekarok adják a talp alá valót hozzá.
Megközelíteni Pestről vonattal Iváncsáig, onnan gyalog a faluba, vagy a Görög Kisebbségi Őnkörmányzat buszával. Pontosabbat itt a Mydrosz oldalon is olvashattok majd.
Addig is van itt minden gr. program imádóknak Nézzetek bele, érdemes !
Találtok még zenét is, illetve fordításokat a dalszövegekről ( itt élő görögök, és görögül tudő magyarok tolmácsolásában.)
Akkor íme:

www.mydros.hu/ - www.mydros.hu/

Jó szórakozást!

Ági válaszolt a témára:

pamag írta: Parais Sándor írta: (<!-- e --><a href="mailto:p.sanzee@freemail.hu-p.sanzee@freemail.hu</a><!-- e -->)

2008. augusztus 30-án Makedónia-Thesszália estet szervezünk. Helyszín:
Tószeg. 100km Budapesttől

Kedves Sándor!
Kérem, adj meg részleteket a programról.
Mikor kezdődik, pontos helyszín, és a programon belül egy két szóban hogy mit takar az est.
Ágnes

pamag válaszolt a témára:

Parais Sándor írta: (<!-- e --><a href="mailto:p.sanzee@freemail.hu-p.sanzee@freemail.hu</a><!-- e -->)

2008. augusztus 30-án Makedónia-Thesszália estet szervezünk. Helyszín:
Tószeg. 100km Budapesttől

pamag létrehozta a témát: Görög és magyar programok Magyarországon

Magyarországon szervezett görög és hazai programok ismertetése

Oldalmegjelenítési idő: 0.278 másodperc
endeel