file Érdekes képek a thassos-i webkamerákról

Ági válaszolt a témára: Re: Érdekes képek a thassos-i webkamerákról

Ha, a napokban 7.30 körül a web kamerára tudtok nézni, ritka, és csodálatos jelenséget lehet látni. Újfent déli szelek van, de most csendesen és eső nélkül. Tegnap egész nap fűtés nélkül voltunk, napközben meg nyitott kora estig erkélyajtónál. Ez a hőmérséklet volt. A ma reggeli erkély élményem: teljes tiszta türkizkék ég az Ypszárió felett. A tengert viszont sűrű gomolygó pára borította. Ez nagyon ritka jelenség. A gőzölgő tengerről felszálló pára, valami rejtélyes szépség. Leindulni készültem, bízva abban, hogy a fotóból mutatok majd felétek. Bazsi tehet róla, hogy nem értem le. A centrum part-Dimitra villa 3 dimenziós térképébe belesüllyedtem, és már fel ment kelt a nap... No, holnap. Napokig ilyen lesz az időjárás. Ez még nem az Alkioni meleg napok. Csak a déli szél által okozott melegfront.

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

balazsh válaszolt a témára: Re: Érdekes képek a thassos-i webkamerákról

Ági ezt küldte nekem:

Nem tudom te hány órakor nézted a webkamerát. 7.45 perckor volt a napfelkelte. Az erkélyről majd elájultam a gyönyörűségtől. Azonnal lementem a partra, hogy még az utolsó lélegzetelállító pillanatot megörökítsem nektek. A különlegessége, hogy oly tiszta volt az ég, hogy a szomszédos Sanmutráki szigetét ahogy hátulról megvilágította a nap, minden hegy látszott. Még a fonás vízesést is kitudtam venni.
Sajnos mire leértem, már felbukóban volt a nap. Egy félórát időztem, hazajöttem. Mire a kávém elkészítettem, jött egy hirtelen szél, te ezt örökítetted meg. Majd óriási vihar tört ki, olyan erős déli széllel, hogy a tetőnkön levő 1 hl-es fűtőolaj tartály teljes esővédő burkolatát lekapta, és beáztatta a tartályunkat. Féltartály olajat kellett tegnapig leszűrnünk, mert leállt a kazán.
Ma szintén ugyan ez az időjárás volt 3-szori váltással idáig.
Ha gondolod, beteheted érdekességként. Ez egy megszokott téli időjárás.

melléklet nem található

<!-- ia0 -->2009.januar 27 napfelkelte 132.jpg<!-- ia0 -->
Hát betettem. :)

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

balazsh létrehozta a témát: Érdekes képek a thassos-i webkamerákról

Ha valaki valami érdekeset lát a thassosi webkamerákon, és el tudja menteni, akkor azt közkincsé teheti.

webkamerák itt vannak a szigeten:
Golden Beach: www.thasos.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=68&Itemid=92 - www.thasos.hu/index.php?option=c ... &Itemid=92
Potos: www.thassos-island.com/today/webcam/ - www.thassos-island.com/today/webcam/

El is kezdem:
<!-- ia0 -->webcam.jpg<!-- ia0 -->

Képeket én a PrintScrn gombal szoktam lopni. Ha ez megnyomjátok akkor a képernyő tartalma képként a vágólapra kerül, ahonnét egy képszerkesztőbe lehet illeszteni a CTRL+V gombok segítségével.

Oldalmegjelenítési idő: 0.149 másodperc
endeel