file Általános

lovas zsuzsa válaszolt a témára: Általános

Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

balazsh válaszolt a témára: Általános

Zsuzsáknak én is Boldog névnapot kívánok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

pamag válaszolt a témára: Általános

:legjobbakat

Szépen süt a nap és azt üzeni, hogy

ZSUZSANNÁK !

Lovas Zsuzsi !
Balázs felesége Zsuzsi!
Uági lánya Zsuzsi!

BOLDOG NÉVNAPOT !

kiflic írta: Utólag is Boldog Szülinapot!
Nekem márciusban van a születésnapom,ma el is rejtem akkor gondosan/ha megtalálom ezt a lehetöséget :)/

Köszönöm szépen!

Saját oldaladon a Névjegyre kell kattintani. Itt az Elérhetőség és alapadatok részen a születési dátum módosításánál tudod beállítani, hogy "Csak én" lássa a pontos dátumot.
Ugyanezzel a módszerrel a többi beírt adatot is tudod szabályozni.

kiflic válaszolt a témára: Általános

Balázs!
Utólag is Boldog Szülinapot!
Nekem márciusban van a születésnapom,ma el is rejtem akkor gondosan/ha megtalálom ezt a lehetöséget :)/
Én sem szeretem,hogy sokan szinte a facen élnek,bármi történik,azt látjuk.2 hete meghalt a 102 éves nagyim,eszembe sem jutott,hogy kiirjam,ez csak a családra és a közeli ismerösökre tartozik,senki másra.

Viszont a kisfiammal gyakran büszkélkedek a facebookon,meg az utazásokat is felteszem,de ennyi :)

Honey!
Köszönöm szépen!

Csak eldugtam. :)
Értelmetlennek tartom ott a sok köszöntgetést.
Kiráz a hideg a sok Boldog névnapot Balázs Kis, Nagy Balázs, Kovács Balázs, Balázs Horváth, ..... és hasonló bejegyzésektől.
Semmi értelme olyanoknak írogatni, akikkel amúgy nem beszélsz, csak valamikor volt valami kapcsolat. Látom sokan sportot űznek ebből, de én nem szeretem.
Akit én látok, hogy ünnepel, akkor annak akár öt nappal később is a következő találkozáskor gratulálok. Akivel meg nem találkozok, annak nem fog hiányozni az én köszöntésem.
Egy telefon, egy e-mail, egy kis csoporton belüli fórum poszt sokkal többet ér, mint egy lélek nélküli szinte automatikusan megírt facebook post, ami megy a süllyesztőbe.
Aki írja annak sem jelent sokat.
Aki kapja annak meg "gond" mindre külön reagálni. De a "Nagyon sokan írtak, ne haragudjatok, hogy nem köszönöm meg mindenkinek külön, de köszönöm mindenkinek aki a mai napon gondolt rám......" dumát is nevetségesnek tartom.

De ez is csak egy újabb vélemény a facebookról.

Honey válaszolt a témára: Általános

Balázs, nagyon boldog szülinapot!

(most már a fb-on sem látom, h mikor van a szülinapod. Levetted a dátumot? :woohoo: )

És akkor az ígért saját vélemény a facebookról.

Nem szeretem, de használom. A mai világban nem lehet elkerülni.
Szerintem az információ gyors és felületes átadására való. Utólag visszakeresni benne valamit szinte lehetetlen (vagy csak én vagyok a béna). Mivel nagyon híg a felhasználói kör, ezért az ott szerezhető információkat is kétségekkel kell fogadni. Amit egy kezdő nem biztos, hogy sikerrel abszolvál, aztán jön a csalódottság.....
Pár csoportnak tagja vagyok, amiket felületesen igaz, de követek. Olyan tanácsokat osztanak néhányan, hogy a nem létező szőr feláll a hátamon. Van, aki meg még helyesel is hozzá.
A hozzászólások minősége (helyesírás, magyarság) pedig gyakran kritikán aluli. :(

A fórumok (index, hellasz, saját) haldokolnak. Pedig ezek azért képviseltek valami színvonalat.

Sajnos ez van!
Ez kell a világnak. :(

Köszönöm szépen!
:koccintás:

B A L Á Z S !

ISTEN ÉLTESSEN !

Honey írta: A síelés miatt nem bánkódom, az abszolute nem az én világom... nem hiányzik.

Én is sokáig ellenálltam. Mindig mondtam, inkább 2hét nyaralás, mint a síelés. Csak a gyerekek jártak az iskolai táborba.
De 40 éves koromban adódott egy lehetőség és kipróbáltam.
Eszternek akkor volt rossz a térde, így a léc megvolt. Gergőnek kicsi lett a bakancs, kapott egy másikat, így az is megvolt. (Azóta már van sajátom, minden a megfelelő méretben.)
A Gergő osztályfőnökével mentünk "családi síelésre", akitől a gyerekek is tanultak az iskolai sítáborba. Ő foglalkozott csak velem 3 napig. Tetszett, bár először nagyon fárasztó volt.
Majd a következő évben ugyan így még pár napot rám szánt. Ezután már mentünk külön a gyerekekkel is.
Tavaly egy kicsit, idén már nagyon élveztem. Bár Gergőhöz sehol sem vagyok és a nagyon meredek lejtőkön még csak lassan (és bénán) jutok le.
De határozottan mondhatom, hogy jó! Mondjuk én nagyon szeretem a hegyeket.

balazsh írta: Köszönöm szépen mindenkinek!

A pofakönyvről majd később, mivel csak telefonról nyomom. A vizsgaidőszak miatt most jöttünk síelni. Kronplatz-on vagyunk, vagyis ott csak síelünk és Brunicoba van a szállásunk.

Névnapomra olasz pizzát vacsiztunk. :)

Jó kikapcsolódást Nektek! Az olasz pizza sokkal másabb, mint az itthoni. Én imádom, bár igazi olasz pizzát kb. 12 éve ettem utoljára Szicílián.
A síelés miatt nem bánkódom, az abszolute nem az én világom... nem hiányzik. Maradok a mediterrániumnál ;)

Köszönöm szépen mindenkinek!

A pofakönyvről majd később, mivel csak telefonról nyomom. A vizsgaidőszak miatt most jöttünk síelni. Kronplatz-on vagyunk, vagyis ott csak síelünk és Brunicoba van a szállásunk.

Névnapomra olasz pizzát vacsiztunk. :)

tfildiko válaszolt a témára: Általános

Balázs !
Boldog névnapot kívánunk !

Honey!
Szerintem az "újak" is innen (is ) gyűjtik az utazással kapcsolatos információkat ,de fórumra, már a "gyorsabb " facebookot használják.
Lassan ez is olyan lesz , mint a nyomtatott könyv olvasása. Szélesebb körben elvesztette varázsát , kiment a divatból :(
Kíváncsian várom én is , mások véleményét a témával kapcsolatban !

Megint az jutott eszembe, hogy úgy sajnálom, hogy nem pörög már úgy ez a fórum, mint jópár éve. Gyakorlatilag csak mi, régi tagok írogatunk, pedig biztos vannak olyanok, akik nemrég csatlakoznak, regisztrálnak.
Jó, tudom én, hogy a facebook a "minden" manapság, és egy-egy poszt kapcsán perceken belül jön(nek) a válasz(ok). - De ahogy olvasgatom a hozzászólásokat néha jó nagy baromságokat írnak (tanácsolnak) egymásnak :)
Sokan kezdik szervezni az idei nyaralásukat már.....Hol vagytok Thassosra készülők???????

Mi is nagyon boldog névünnepet kívánunk Balázs sok szeretettel :)
Mellékletek:

Kedves Balázs!
Boldog névnapot kívánunk!
Zsuzsa és István

El is felejtkeztem tegnap arról, hogy Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe volt, amikor a medve nézi az árnyékát... szerintetek meglátta? Szerintem nem , talán nem lesz hosszú a tél...

Ma viszont más ünnep van.

BALÁZS !

BOLDOG NÉVNAPOT !

uagi52 válaszolt a témára: Általános

Köszönöm-így utólag- a névnapi köszöntéseket˘. végre van új gépem,-nekem új- amúgy használt...Nincs akadálya hogy be-be nézzek.Lassan a tavaszi találkozót lehet szervezni!:P :P :P

Kedves Ágnesek!

Utólag is boldog névnapot kívánok!

kiflic válaszolt a témára: Általános

Kedves Ágik!

Boldogságos névnapot! :)
Mellékletek:

Ágneseink !

Ági és Uági !

Nagyon-nagyon boldog névnapot Nektek !

Kedves Ágik!
Nagyon boldog névnapot kívánok!

balazsh írta: Peloponészosz valahogy nem akar összejönni, nézegetem minden évben, de mindig beelőzi valami. A látnivalókhoz nem találom meg az ideális kiindulási helyet. Költözködni pedig nem szeretnénk a két hét alatt.

Ha nem Thassos lenne akkor a Peloponnészoszra mennénk szeptemberben. Sztem 1 szálláshelyről bejárni nem lehet. Én több szállásban gondolkodom és még így is csak egy részét járnánk be. Minden nem fér bele. De most ezt hagyom egy következő projektnek.
Kefalónia szép volt,mi is jól éreztük ott magunkat. És nem volt tömeg. Igaz 2013-ban voltunk,ha jól emlékszem.

A hegyi Ifigéniát választottuk, mert ott van olyan apartman, ami tul.képpen kettő összenyitható. Így együtt is leszünk meg külön is. Autóval megyünk majd augusztusban. Izgulok a fiatalok miatt,mert igazából azért lett Thassos a cél, mert ők is jönnek. Remélem, jogy meg is fog valósulni ez a nyaralás. Ha kitart a szerelmük,akkor van rá esély. Tavaly csak hármasban mentünk, lógatta is az orrát a gyermek a szerelme nélkül.
A 2014-es tapasztalataink már eléggé azt mutatták,hogy a szerb-bolgár-román nyaralók "megszállták"a szigetet. De azért bizakodó vagyok.

Oldalmegjelenítési idő: 0.366 másodperc
endeel