file Nyaralások más helyszíneken

uagi52 válaszolt a témára: Akik hűtlenek Thassoshoz - nyaralások más helyszíneken

Tegnap az esti órákban értünk haza Zakynthos-ról.Szállásunk Agios Sostis -on Laganastól 1/2 órai séta volt, az Ibéria.Berendezése a szokásos, TV nem volt, helyette ingyen széf. Emeletről látni a tengert, noha nem közvetlenül a parton található, 10 percnyi séta ,rövidebb erősen meredek szakasszal. A strand valóban finom-homokos, de elég keskeny.A kikötő tuloldalán,-ami nincs messze- van egy másik strand is.A tenger lassan mélyülő, ajánlható úszni nem tudóknak és kisgyermekeseknek. Az időjárás a főszezonban elvárhatóan kiváló, 30 fok, a tenger jó meleg, eső egy csepp se. A hely a csendes, nyugalmat kedvelőknek való.A busz út 24 óráig tartott Szegedig, a Grand Turs ami rajta múlt, mindenben megfelelő volt. A határátkelés, visszafelé, szerb-magyar,4 és fél órás volt, Kirándulás: szigetkörbe busszal, templom,borkostoló, olajmúzeum és feldolgozó,roncshajó, kézműves bolt, 2000 éves olajfa.Archeológia nincs, 1953-as nagy földrengés mindent megsemmisített.Kék barlangok,-tényleg szenzációs.a Voltunk a kikötőben teknős-etetésen, a természetvédelmi területen teknősfészket néztünk,és fürdés meg motorcsónakáztunk a sziget szigetére. Jó volt, csak rövid, az utazás meg hosszú,1500 km.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

balazsh válaszolt a témára: Akik hűtlenek Thassoshoz - nyaralások más helyszíneken

Ez a helyes link: www.facebook.com/media/set/?set=a.1975495372485150&type=1&l=acb036319e

Ezt pedig nem tudtam a boltban hagyni: :)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Honey válaszolt a témára: Akik hűtlenek Thassoshoz - nyaralások más helyszíneken

balazsh írta: Ide töltögetek képeket, ha valakit érdekel, és nem ismerősöm.
m.facebook.com/story.php?story_fbid=1974800565887964&id=100000741207078
(Remélem jó a link, mert még csak mobilozok....)

Egyelőre csak a szállásotokról feltöltött 2 fotó látható a megadott linken. A kompos képek nem.

balazsh válaszolt a témára: Akik hűtlenek Thassoshoz - nyaralások más helyszíneken

El bizony. :)
Köszönjük!

Az út eseménytelen és gyors volt.
A szállás elsőre szuper.

Ide töltögetek képeket, ha valakit érdekel, és nem ismerősöm.
m.facebook.com/story.php?story_fbid=1974800565887964&id=100000741207078
(Remélem jó a link, mert még csak mobilozok....)

Honey válaszolt a témára: Akik hűtlenek Thassoshoz - nyaralások más helyszíneken

Balázsék meg úgy elillantak, hogy csak na..... Jó nyaralást Nekik/Nektek!!!!!!! Jó időt, élményekben gazdag időtöltést!

lovas zsuzsa válaszolt a témára: Akik hűtlenek Thassoshoz - nyaralások más helyszíneken

Megérkeztünk! Az ut odafelé és hazafelé is rémes volt /28és 30 óra. Lefkada még mindig sőt még gyönyűrübb. A szállás nagyon jó, közel a központ , a tenger, kikötő, de mégis nyugis csendes. A kórságom miatt a hajókirándulásokon vettünk részt, Kassos. Kalamos, 3 beach Egremi, Porto Katsiki, Vörös Sziklák öble, és egy olyan túrán Egremi Porto Katsiki,Kefalonia,Ithaka
, Skorpions sziget kikötés..Nagyon szép volt.A Pityu újra elment a vízeséshez.A Kassos szigeten voltunk négy évvel ezelőtt, nagyon nagyot változott vannak éttermek,épült egy csodálatos múzeum, találtak egy bálna tetemet a szigetnél az preparálták és telerakták minden féle tengeri élőlényekkel ami azon a vidéken megtalálható még zakintosi teknős is volt .

Lovas Zsuzsi,
Nagyon várom ám a Lefkadás beszámolódat!!!

Messinia válaszolt a témára: Akik hűtlenek Thassoshoz - nyaralások más helyszíneken

Köszi Ildikó, Lelle mellett Zamárdit is belevettem már a kalapba, mindjárt jobban utánanézek a szállásoknak. Na arról fogalmam sincs, hogy miféle szállás legyen...nem vagyunk egy nagy szállodások, szóval talán az apartman jobb lenne, csak nem tudom mennyire zavaró összezárva több idegen család. :) Tudom, hogy Görögországan is vannak szomszédok, de ott mindent hajlandó vagyok elviselni. :)
Én eddig Almádian voltam sokat gyerekként, Füreden, illetve Györökön.

tfildiko válaszolt a témára: Akik hűtlenek Thassoshoz - nyaralások más helyszíneken

Amíg a lányok kicsik voltak minden nyarat Zamárdiban töltöttük és nagyon szerettük.
Déli part, közelebb, mint Lelle.
Nagy szabad strand, kajáldálkkal, játszóterekkel, nagyon gyerekbarát .
Gyönyörű ,mert szemben a Tihanyi -félsziget van este az Apátság fölött bukik le a nap.
Zamárdi fölött a szőlőhegyen van egy kilátó ahonnan szintén csodás a panoráma .
Mellettte van a szántódi rév , jó kiindulópontja egy kirándulásnak , az északi part felé.
Nagyon közel van Siófok .
Sok kiadó apartman van , de szóba jöhet szálloda és a kemping is.
Mi anno még a Démász üdülőbe jártunk, de tavaly májusban eltöltöttünk itt néhány szép napot :D
www.balatontourist.hu/hu/balatoni-kempingek-szallashelyek/mirabella-ex-autos-

Hiába ha Balaton akkor nekem az Zamárdi ! ( a szívem egyik csücske )

Jó tervezgetést a nyárra mindenkinek, hiszen ez már a nyaralás része :D

Messinia válaszolt a témára: Akik hűtlenek Thassoshoz - nyaralások más helyszíneken

Sziasztok!
Idén elmarad a külföldi nyaralásunk, több ok miatt is, főleg, mert új autót vettünk, emiatt kissé megcsappant a büdzsé. :) Szóval csak pár nap Balaton lesz. Itt kérnék tanácsot, mivel ezer éve nem voltam a Balcsin, tudnátok ajánlani szállást, helyet, bármit? :) Biztosan vagytok páran, akik szoktak menni a magyar tengerhez.
Tudom, hogy ez sem olcsó - sőt - de az utazás miatt inkább belefér most, és csak pár nap lenne. Lellét néztem, az elég nyüzsis is, gyerekkel talán jobb a déli part, de amúgy fogalmam sincs...
Fura itt a Thassos fórumon a Balcsit látni, de hát végül is ez csupán egy más hely... :)
Mondjatok pár okos dolgot, teljesen tanácstalan vagyok! :)

lovas zsuzsa válaszolt a témára: Akik hűtlenek Thassoshoz - nyaralások más helyszíneken

Nekem is tetszett Balázs a "beszámolód".Jó megszervezted /mint mindig/ .
Junius 18.-án egy hétre visszamegyünk Lefkadára, olyan sok hely van amit nem láttunk, hála Istennek Egremit csak víz felől lehet megközelíteni , két éve nagyon dűhös voltam magamra hogy nem voltam képes 300 lépcsőn lemenni mert féltem a visszafelé úttól.

Balázs, a beszámoló nagyon jól sikerült. Mindig élmény olvasni az írásaidat. (Persze, nem most olvastam el, hanem még akkor, amikor ígértem, csak nem reagáltam rá valamiért.)

A melanomám miatt igy is "korán" megyünk de szeptemberre már nem volt hely csak a végére, az Uági akkor jön , jó lett volna találkozni,, Veletek is

balazsh írta: Dobpergés....... tárám.
Elkészültem: thasos.hu/thassos/elmenybeszamolok/egyeb-elmenybeszamolok/469-balazsh-rhodos-2017

Jó munkához idő kell, aztán még lehet, hogy nem is jó. :)

Este (nyugiban, csöndben) el fogom olvasni. Alig várom!!!!!!!

lovas zsuzsa írta: Június 18-tol Lefkada de augusztus 18-tól Thassos, sajnos csak egy hét, de muszáj kipihenni a házépítés rém napjait.Júniustól decemberig 5 x bukott meg a kéményünk

De jó, h mentek Zsuzsi. Örülök :) Mehetnétek Thassosra hamarabb 1 héttel, így sajnos nem fogunk találkozni. ;)

Június 18-tol Lefkada de augusztus 18-tól Thassos, sajnos csak egy hét, de muszáj kipihenni a házépítés rém napjait.Júniustól decemberig 5 x bukott meg a kéményünk

Dobpergés....... tárám.
Elkészültem: thasos.hu/thassos/elmenybeszamolok/egyeb-elmenybeszamolok/469-balazsh-rhodos-2017

Jó munkához idő kell, aztán még lehet, hogy nem is jó. :)

kiflic válaszolt a témára: Re: Nyaralások más helyszíneken

csatlakozom,szuper képek :) én azért kicsit sajnálom,hogy nekünk most kimaradt Rodosz-persze Evia is gyönyörü volt :)

Honey válaszolt a témára: Re: Nyaralások más helyszíneken

Szuper képek. Jó felvételek. Sok emlék. Köszönjük :)

balazsh válaszolt a témára: Re: Nyaralások más helyszíneken

Eddig jutottam a Rhodosi képekkel. Felirat még nincs.

Album 1.: photos.app.goo.gl/YGwr1bvI0EA9JF1o2
Album 2.: photos.app.goo.gl/zmpabsNNSCjpFrRy2

Csak ha van időtök! Több mint 850 db kép. :)

lovas zsuzsa válaszolt a témára: Re: Nyaralások más helyszíneken

Köszönjük! Rajta leszünk.

balazsh válaszolt a témára: Re: Nyaralások más helyszíneken

lovas zsuzsa írta: Pénteken indulunk Toroniba,

Jó utat!
Jó evezést!
Jó pihenést!

pamag válaszolt a témára: Re: Nyaralások más helyszíneken

lovas zsuzsa írta: Pénteken indulunk Toroniba, .....................................
A kéményeinket újra építették .........................................

Zsuzsa, jó utat, jó pihenést!

A kéményekhez meg keressetek előbb egy kéményseprőt, megfogni a gombját, hogy szerencsét hozzon! :lol:

lovas zsuzsa válaszolt a témára: Re: Nyaralások más helyszíneken

Pénteken indulunk Toroniba, azt írták akik most ott vannak hogy minden rendben! A kéményeinket újra építették reméljűk átmennek a vizsgán.Már mindet kicseréltek az új kéményen, de ha közben változtak a szabályok??? mert eddig is úgy történtek, a német Wismann kazánokat a hazájukba és az EU.-ba műanyag csövekkel szerelik kis hazánkba kötelező eldobni a hozzájuk járó csöveket, és fém csövekkel kell felszerelni.

pamag válaszolt a témára: Re: Nyaralások más helyszíneken

ifuley írta: .......................

Akit érdekel, megírtam az idei görög nyárról a hosszabb beszámolót, fotólabummal .

:taps:
Köszönjük, köszönjük!
Jó volt olvasni-nézni a képeket... nosztalgiázni...
Természetesen jövőre is kérünk ilyet !!! :igen:

<!-- ia0 -->görögzászló.gif<!-- ia0 -->

Oldalmegjelenítési idő: 0.237 másodperc
endeel